NEWSru.com :: У Швейцарії три бультер'єра загризли 6-річного хлопчика по дорозі в дитячий сад

У четвер в місті Оберглатт близько 9 години ранку на дитину, яка йшла в садок, напали три собаки. В результаті малюк з родини турецьких іммігрантів отримав настільки серйозні поранення, що помер на місці
Після інциденту всі три собаки породи "американський бультер'єр" за згодою власника були приспані окружним ветеринаром
Господар собак, 41-річний громадянин Італії, був заарештований. Його співмешканка в стані психологічного шоку була направлена ​​в психіатричну клініку
Крім приспаних собак, заарештований власник тримає ще трьох бультерьеров, повідомили в поліції

У четвер в місті Оберглатт близько 9 години ранку на дитину, яка йшла в садок, напали три собаки.

В результаті малюк з родини турецьких іммігрантів отримав настільки серйозні поранення, що помер на місці, повідомляє NZZ Online .

Господар собак, 41-річний громадянин Італії, був заарештований. Його співмешканка в стані психологічного шоку була направлена ​​в психіатричну клініку.

Після інциденту всі три собаки породи "американський пітбультер'єр" за згодою власника були приспані окружним ветеринаром.

Крім приспаних собак, заарештований власник тримає ще трьох бультерьеров, повідомили в поліції.

У багатьох країнах існує обмеження для власників бійцівських собак

У багатьох країнах існує обмеження для власників бійцівських собак і собак деяких службових порід. До таких собакам відносяться бультер'єри, різеншнауцери, боксери, німецькі вівчарки, стаффордширские тер'єри, аргентинські доги. У всьому світі зростає розуміння того, що зміст такої собаки одно володінню зброєю і вимагає такої ж відповідальності.

У Німеччині в 2001 році заборонили городянам тримати собак бійцівських порід. Собаки, які були заведені до указу, зі своїми вихованцями в обов'язковому порядку пройшли ветеринарний контроль. Деяким було дозволено дожити, деяких відправили на дресирування, інших просто приспали. Крім того, власники залишилися в живих собак платять величезний податок - близько однієї тисячі двохсот марок на рік.

У Новій Зеландії влади ще в 1997 році після ряду нещасних випадків заборонили жителям утримувати собак бійцівських порід: пітбультер'єрів, японських тодзі і бразильських філья. Ці собаки підлягають знищенню, а собаки з домішкою їх крові будуть стерилізовані.

У 2001 році у Франції також була введена заборона на утримання бійцівських собак і ввели обов'язкову стерилізацію питбулей. У Великобританії ще з 1991 року заборонені всі бійцівські собаки, але саме бультер'єр до них там не відноситься, і тому ця порода там успішно розводиться і дуже широко поширена.

У Латвії в 2001 році також заборонили "тримати, плодити і ввозити" у країну собак порід пітбультер'єр, аргентинський дог, бразильський філ, американський стаффордширський тер'єр, а також помісі цих порід.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация