Повідомлення про укладення трудового договору з іноземцем: зразок 2019

  1. Готовий зразок повідомлення про укладення трудового договору з іноземцем в 2018 році
  2. Заповнення пункту №1 повідомлення в УФМС
  3. Заповнення пункту №2 повідомлення
  4. Заповнення пункту №3 бланка повідомлення
  5. Повідомлення УФМС про прийом на роботу іноземного громадянина: бланк і форма в 2019 році
  6. Актуальний бланк повідомлення
  7. Форма повідомлення про укладення договору з іноземним громадянином в 2019 році
  8. Навіщо потрібно повідомлення
  9. Хто заповнює бланк повідомлення
  10. Терміни складання повідомлення
  11. Як передати повідомлення

Подивіться докладну інструкцію, як заповнити повідомлення про укладення трудового договору з іноземцем в 2019 році. Ми підготували наочний зразок заповнення всіх пунктів. Ви зможете завантажити порожній бланк і заповнити його з нашими підказками.

Завантажити форму повідомлення про укладення договору з іноземним громадянином 2019 >>> Завантажити форму повідомлення про укладення договору з іноземним громадянином 2019 >>>

Завантажити зразок повідомлення про прийом на роботу іноземного громадянина 2019 >>> Завантажити зразок повідомлення про прийом на роботу іноземного громадянина 2019 >>>

Готовий зразок повідомлення про укладення трудового договору з іноземцем в 2018 році

Якщо ваша організація приймає на роботу іноземного громадянина, заповнюйте повідомлення про укладення трудового договору з іноземцем за формою №19. Форма документа затверджена наказом ФМС Росії №149 від 12.03.2015г.

Заповнюйте бланк російською мовою, розбірливо і чітко, друкованими літерами. Можна використовувати прописні або заголовні букви. Якщо заповнюєте на комп'ютері, друкуйте форму з двох сторін одного листа.

Заповнюйте всі рядки та клітинки. Якщо для слова на рядку залишається мало клітин, пишіть початок слова, а частину, що залишилася переносите на наступний рядок. Правила переносу слів дотримуватися не потрібно. Не можна використовувати скорочення і абревіатури.

Ми склали наочний зразок заповнення повідомлення УФМС про прийом на роботу іноземного громадянина на бланку, актуальному в 2018 році. А далі розповіли, як заповнювати його пункти.

А далі розповіли, як заповнювати його пункти

Заповнення пункту №1 повідомлення в УФМС

Указом Президента РФ №156 від 05.04.2016г. Федеральна міграційна служба скасована. Тепер наглядові функції в сфері міграції виконують підрозділи МВС.

У пункті 1 повідомлення вкажіть найменування органу територіального міграційного контролю за місцем знаходження вашої організації. Відобразіть такі відомості про організацію:

  • Організаційно-правовий статус,
  • Основний вид діяльності підприємства - його КОАТУУ по ЕГРЮЛ,
  • Повне найменування компанії,
  • ОГРН,
  • Серію і номер свідоцтва про постановку на облік в ИФНС,
  • ІПН та КПП організації,
  • Юридична адреса і номер телефону:

Організаційно-правовий статус,   Основний вид діяльності підприємства - його КОАТУУ по ЕГРЮЛ,   Повне найменування компанії,   ОГРН,   Серію і номер свідоцтва про постановку на облік в ИФНС,   ІПН та КПП організації,   Юридична адреса і номер телефону:

Заповнення пункту №2 повідомлення

У пункті №2 форми повідомлення про укладення договору з іноземним громадянином вкажіть дані про іноземця, прийнятому на роботу. Заповнюйте відомості російською мовою, всі дані беріть з документів, що засвідчують особу:

  • Прізвище та ім'я приїжджого заповнюйте повністю, по батькові вказуйте при його наявності,
  • У рядку «Громадянство» вкажіть повне найменування держави без скорочень і абревіатур,
  • Рядок «Місце народження» заповнюйте при наявності відомостей. В ідеалі потрібно вказати держава і населений пункт. Якщо відомі неповні відомості, вкажіть що є, наприклад, якщо відомо тільки держава:

Якщо відомі неповні відомості, вкажіть що є, наприклад, якщо відомо тільки держава:

Продовження пункту 2 розташовано на зворотному боці бланка:

  • У графі «Документ, що засвідчує особу» вкажіть не тільки найменування документа, але і найменування держави, який його видав,
  • Далі заповніть серію, номер і дату видачі паспорта, вкажіть, ким він виданий,
  • У наступному рядку вкажіть номер міграційної карти і дату її видачі,
  • Потім впишіть адресу за місцем проживання працівника в Росії і дату його реєстрації за цією адресою. Рядок заповнюйте, якщо на момент прийому на роботу мігрант вже має реєстрацію за місцем проживання:

Рядок заповнюйте, якщо на момент прийому на роботу мігрант вже має реєстрацію за місцем проживання:

Заповнення пункту №3 бланка повідомлення

Не всі мігранти мають право здійснювати трудову діяльність на території Росії. Укладати договір можуть ті, хто має дозвіл на роботу або патент. У пункті 3 вкажіть їх реквізити:

  • Повне найменування документа, його серія та номер,
  • Дата видачі,
  • Найменування органу, органу,
  • Термін дії дозволу.

Громадяни держав-членів Євразійського економічного союзу можуть трудиться в Росії без патенту або дозволу на роботу. Якщо ви уклали договір з таким іноземцем, проінформуйте міграційні органи.

Далі впишіть в бланк повідомлення:

  • Найменування професії, посади або виду трудової діяльності, здійснюваної мігрантом,
  • Вид договору (трудової, цивільно-правової),
  • Дату укладення договору,
  • Адреса місця здійснення трудової діяльності.

Форму підписує керівник організації або уповноважений працівник. У нижній частині форми поставте печатку.

Сповістити міграційних чиновників може замість керівника інша уповноважена особа. На цей випадок у нижній частині передбачена група реквізитів для довіреності та відомостей, що ідентифікують особу представника організації:

На цей випадок у нижній частині передбачена група реквізитів для довіреності та відомостей, що ідентифікують особу представника організації:

Повідомлення УФМС про прийом на роботу іноземного громадянина: бланк і форма в 2019 році

Розберемося, на якому бланку складати повідомлення, навіщо і хто його заповнює, і на що потрібно звернути увагу в роботі з ним, щоб уникнути штрафів.

Актуальний бланк повідомлення

Наказ ФМС Росії від 28.06.2010г. №147 ввів бланк, а Наказ №149 від 12.03.2015г. вніс до нього зміни і затвердив у новій редакції. Ви можете завантажити на нашому сайті бланк повідомлення, актуальний в 2019 році.

Форма повідомлення про укладення договору з іноземним громадянином в 2019 році

Звертаємо вашу увагу на те, що форма є уніфікованою і обов'язковою до застосування. Внесення в неї змін і доповнень не допускається.

Форма складається з двох аркушів і включає 3 пункту:

  • Відомості про організацію, яка уклала договір з іноземцем,
  • Відомості про працівника,
  • Підстави здійснення трудової діяльності приїжджим.

Навіщо потрібно повідомлення

Не всі громадяни інших держав, які приїжджають в Росію, мають право працювати на території нашої країни. Для роботи іноземець повинен отримати патент, дозвіл на роботу або оформити посвідку на проживання.

Громадяни держав-членів Євразійського економічного союзу можуть працювати на території Росії без дозволів. Вони приймаються на роботу в такому ж порядку, як і громадяни РФ. Однак при укладанні договору з таким працівником необхідно сповіщати наглядові органи.

Це потрібно для того, щоб державні органи могли здійснювати нагляд за дотриманням міграційного законодавства, пересуванням і трудовою діяльністю приїжджих.

Хто заповнює бланк повідомлення

Законодавством чітко не визначено, хто зобов'язаний заповнювати документ. Його може скласти один з працівників компанії:

  • керівник,
  • секретар,
  • Кадровий працівник,
  • Бухгалтер,
  • Інший працівник за дорученням керівника.

Однак відповідальність за достовірність відомостей несе керівник підприємства.

Терміни складання повідомлення

З дня укладення трудового договору у роботодавця є 3 дні, щоб повідомити міграційні органи. Такий же термін роботодавцю надається, щоб зробити повідомлення про звільнення приїжджого працівника після розірвання договору з ним.

Протягом доби після отримання працівник міграційної служби направляє керівнику компанії-роботодавця довідку про прийом повідомлення.

Як передати повідомлення

Є кілька способів передати документи в міграційну службу.

Найпоширеніший спосіб - передати особисто в руки чиновнику міграційного департаменту. Для цього необхідно відвідати міграційну службу в години її роботи з юридичними особами.

Другий спосіб - надіслати рекомендованим листом з підтвердженням вручення. Датою відправлення буде вважатися дата поштової квитанції.

Третій спосіб - відправити цінним листом. Від попереднього способу він відрізняється тим, що в цінний лист можна вкласти опис вкладення. Якщо лист загубиться, ви зможете пред'явити не тільки поштову квитанцію, що підтверджує відправку, а й опис вкладення, що підтверджує вміст конверта.

Нарешті, відправити документ можна по електронних каналах через сайт держпослуг. Цей спосіб підходить тим компаніям, які зареєстровані на сайті.


Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация