Програма «КультТура» закривається

  1. Чому так вийшло?
  2. Що я хочу в зв'язку з цим сказати?
  3. Що буде з колективом програми?
  4. Ну ти-то сумуєш?

«КультТура» - все

«КультТура» - все.

Два тижні тому я вперше пригнав в Лондон відпочивати; я був там багато разів, але завжди - по роботі. Сподіваюся, це не буде виглядати снобскі, але настрій був так собі: майже не спав, виліт затримали на три години (ніби як вже на злітній смузі з'ясувалося, що двері літака не закривається так, як їй варто було б закриватися), паспортний контроль по прильоту розтягнувся ще на півтора. Коли, нарешті, поїзд вирвався з бетонних потрухів Хітроу і вагон наповнений не сонячним, але світлом, я був упевнений: ну все, зараз трохи поспати, ввечері - гуляти, випивати, колбаситься під драм-н-бас в Брикстоні і взагалі без всяких напрягів проводити найближчі три дні. Але саме в той момент, коли разом з денним світлом з'явився інтернет, на телефон прийшло повідомлення:

«Панове. Важливе оголошення. Канал все-таки не продовжує «КультТуру» на новий сезон ».

Чому так вийшло?

Причина - догляд спонсора. Так вийшло, що з рейтингом програм на «Матч ТВ» все не дуже здорово. Хто б не був у тебе в гостях, якою б дичини він тобі не розповідав, як би про це не гримів інтернет, на класичне рейтингове рахівництво це не впливає ніяк. Щоб програма не була каналу в мінус, їй потрібно підкидати спонсорський мельдоній - у нас їм був улюблений шампунь Кріштіану Роналду. Якщо мельдоній пропадає, а рейтинги все так же не підуть - залишаються два варіанти: 1) робити програму в збиток, 2) закриватися.

«Ну це ж візитна картка! Ви ж резоніруете! Вас же на Ютубі, в піратських групах, дивляться так, як ніщо інше з Матчу! Це ж імідж, невже не можна робити таке в збиток? »

Напевно можна. Але як людина, яка в цьому блозі з року в рік херачіт російський футбол за неефективне використання держкоштів, я радий, що цього «напевно можна» не сталося. У тій Росії, яку ми коли-небудь обов'язково облаштуємо, спочатку буде економіка і тільки потім - емоції та імідж.

Що я хочу в зв'язку з цим сказати?

У мене є кілька «спасибі», без яких не можна обійтися.

1. Антону Галкіну - людині, який запропонував нашу програму каналу - нехай і дещо в іншому вигляді. З нами Антон не працював ще з минулого літа, тому що трохи раніше виконав свою давню мрію - відкрив паб. Цей паб я всім рекомендую : Метро Курська, завод Арма, Нижній сухозлітним, 5, стор.4. На старті там було дуже сумно, але після перезапуску прийшло в повний порядок. А якби ви знали, яка там керуюча Майя ...

2. Денису Романцова - назва «КультТура» придумав він.

3. Наталі Білан . Я не уявляю, як можна було не закрити «КультТуру» після першого, абсолютно провального блоку програм. Наталя цього чомусь не зробила. У підсумку ми перебрали формат і прожили рік, який приніс нам багато веселощів. Пам'ятаю, ціную.

4. Всім пацанам, панам і однієї пані, які приходили до нас в гості. можете глянути на список наших гостей і просто зафіксувати: головний телеексперт Росії Олександр Мостовий з'являвся у нас тільки в такому жанрі .

Що буде з колективом програми?

Поки є ясність з кількох з нас.

Жека Савин сьогодні потрапить в число 100 найстильніших людей Росії за версією GQ, а навесні буде задіяний як провідний в парі флагманських проектів каналу. Можливо, іноді Жеку будуть залучати як особистого тренера .

Саша Аксьонов, бос «КультТури», ще з осені працює в керівництві каналу. Його дуже не люблять коментатори, тому що він ввічливо, але справно пояснює їм: студії, програми та багато іншого треба робити з більшою ретельністю, креативом і розуміємо того, що ти - в телевізорі, а не на радіо. Хлопці, кажу я коментаторам, любите Сашу - як і будь-якого іншого людини, який заради спільної справи критикує, мобілізує і шліфує вас.

Я залишаюся на роботі мрії . Ну і у вільний від неї час розвиваю ось цю історію . Забавно: я придумав «вДудь» просто на лютий, поки «КультТура» у відпустці, - з давнього бажання спілкуватися не тільки зі спортсменами і просто в якості експерименту. Тим краще: буде можливість продовжити експеримент (новий випуск - в найближчий вівторок, там Суперга, тому ПЕРЕДПЛАТА, лайка, ДЗВІНОЧОК ).

Ну ти-то сумуєш?

Зовсім трошки. Є багато свідків: після фінальної програми минулого року - з Федьком Сміливий в якості головної зірки - я говорив всім: ми непогано освоїли цей формат, але робити так само і в 2017-му неправильно; давайте мінятися; якщо помінятися не зможемо - краще закритися. Якщо йти, то коли ти дійсно бадьорий, а не коли ледве дихаєш.

В результаті і правда закрилися - нехай і з іншої причини.

У всіх телеграм-чатах програми в останні два тижні було дуже сумно: ми, наприклад, багато часу витрачали на обговорення того, яку могильну плиту поставити на закриває пост в інстаграме «Культу». Це зрозуміле, але, на мій погляд, неправильне настрій - в тому числі тому що віддає фіналом програми Володимира Познера.

Коли він задає свій коронний питання «Опинившись перед Богом, що ви йому скажете?» - навіть самі живі гості стають неможливо серйозними, вимовляють гучні банальності, іноді переходять на іноземні мови. Але, здається, ще жоден - по крайней мере, з тих, кого я бачив, - не вимовив Богу що-небудь в такому дусі:

"Дякую, друже. Це була відмінна вечірка ».

фото: instagram.com/kult_tura

Чому так вийшло?
Що я хочу в зв'язку з цим сказати?
Що буде з колективом програми?
Ну ти-то сумуєш?
Чому так вийшло?
Це ж імідж, невже не можна робити таке в збиток?
Що я хочу в зв'язку з цим сказати?
Що буде з колективом програми?
Ну ти-то сумуєш?
Коли він задає свій коронний питання «Опинившись перед Богом, що ви йому скажете?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация