"Богу має бути соромно". Одкровення зіркових атеїстів (23 ФОТО)

  1. Джордж Клуні. «Все, що я знаю - не можна гаяти це життя»
  2. Бред Пітт. Атеїст на 20%
  3. Анджеліна Джолі. «Я в Бога не потребую»
  4. Олександр Невзоров. «Атеїсти є практично все»
  5. Деніел Редкліфф. «Я - войовничий атеїст»
  6. Джонні Депп. «Вірю в своїх дітей»
  7. Кіра Найтлі. Боже прощення - занадто легко!
  8. Володимир Познер. «Запитав би у Бога:" Як Тобі не соромно? "»
  9. Михайло Прохоров. «Вірю в загальнолюдські цінності»
  10. Морган Фрімен. «Ми винайшли Бога»

Віра і релігія споконвіку є найважливішими питаннями нашого життя - і знамениті люди тут нічим не відрізняються від всіх інших. Сьогодні Anews хоче розповісти про зірок, які вирішили вивести релігію за дужки свого життя.

Що не влаштовує зірок? Хто ототожнює себе з Богом? І чому Богу має бути соромно?

Джордж Клуні. «Все, що я знаю - не можна гаяти це життя»

Зоряний актор, режисер і продюсер довгий час був героєм рейтингів найбажаніших холостяків.

Розсудливим Клуні тільки в 52 роки, одружившись на юриста Амаль Аламуддін. Цікаво, що це підірвало всі світські таблоїди подія відбувалася не в церкві, як прийнято на Заході, а в мерії італійського міста Венеція. Церемонію також вів не священик, а чиновник - колишній мер Рима Вальтер Вероні.

Все це сталося через те, що Клуні - переконаний атеїст. Втім, він не дуже любить поширюватися про це: «У розмовах про релігію, щоб ви не сказали - це заводить людей, можна сказати, нападає на їх переконання. Тому я завжди намагаюся донести - будь-що людина ні вірив, це має право на життя, поки не зачіпає оточуючих. І я думаю, що сам факт віри реальний і значимий в будь-якому випадку ».

Що ж стосується самого Клуні, то йому відсутність віри у вищі сили служить хорошим мотиватором - він відомий своєю активною громадською позицією: «Я не вірю в Рай і Пекло. Я не вірю у Бога. Все що я знаю - не можна гаяти цю одну єдину життя ».

Закутий в наручники Джордж Клуні після акції протесту біля посольства Судану у Вашингтоні 16 березня 2012 року Закутий в наручники Джордж Клуні після акції протесту біля посольства Судану у Вашингтоні 16 березня 2012 року

Бред Пітт. Атеїст на 20%

Великий друг Джорджа Клуні Бред Пітт також не відрізняється побожністю. Актор відбувається з досить релігійної родини, але зазначає, що життя в цьому середовищі запам'яталася йому тільки жорсткістю і безліччю необгрунтованих обмежень.

Бред Пітт (другий праворуч) разом з батьками і братом з сестрою Бред Пітт (другий праворуч) разом з батьками і братом з сестрою

«Я ріс в релігійній обстановці, але від релігії не в захваті. Зараз я вагаюся між атеїзмом і агностицизмом »- розповідав Пітт. Пізніше він навіть зміг вирахувати якесь математичне співвідношення: «Я, напевно, на 20% атеїст і на 80% агностик. Я не думаю, що хоч хтось дійсно щось знає з питання існування Бога або загробного життя. Ти або опинишся десь після смерті, чи ні. А до тих пір немає ніякого сенсу про це думати ».

Анджеліна Джолі. «Я в Бога не потребую»

Які б розбіжності ні зруйнували шлюб Бреда Пітта Анджеліни Джолі, релігійних питань вони стосувалися навряд чи. «Я в Бога не потребую. Мені досить того духовного і божественного, що є в людях.

Будь-яка релігія диктує людині, яка її сповідує, що йому можна або потрібно робити, а що - ні. Мені ж хочеться робити тільки те, що я вважаю за потрібне »- зізнавалася актриса, яка зіграла найсексуальнішу кіногероїнею всіх часів .

Мені ж хочеться робити тільки те, що я вважаю за потрібне »- зізнавалася актриса, яка зіграла   найсексуальнішу кіногероїнею всіх часів

Проте, жінка абсолютно не хоче тиснути в плані переконань на своїх численних дітей: «Ми з Бредом намагаємося виховувати дітей так, щоб вони поважали всі релігії світу, незалежно від того, яку вони виберуть в майбутньому для себе. Для цього ми хочемо показати їм церкви, мечеті, буддійські храми і місця поклоніння і дати їм якомога більше інформації. Коли вони стануть дорослими, вони візьмуть своє рішення ».

Коли вони стануть дорослими, вони візьмуть своє рішення »

Олександр Невзоров. «Атеїсти є практично все»

Одним з найяскравіших вітчизняних атеїстів є журналіст і письменник Олександр Невзоров.

Суперечки колишнього депутата Державної Думи зі священиками одного разу навіть породили повноцінний інтернет-мем.

Втім, Невзоров відомий не тільки хльосткими фразами. Його перу належать повноцінні книги: «Відставка господа бога. Навіщо Росії православ'я? »І« Уроки атеїзму ».

Одіозний публіцист вважає атеїстом не тільки себе, але і більшість оточуючих:

«На моє глибоке переконання, атеїстами є практично все. Незалежно від того, в якому "спектаклі" вони грають і яку ідеологію поділяють. Вони можуть багато говорити про Бога, але людина - істота, яка змінює свою точку зору. Крім того, будь-якого, хто називає себе віруючим, я гарантую обставити з точки зору богослов'я.

Коли людина мені повідомляє, що він віруючий, прошу його виконати найпростіший, дріб'язковий, не мною і злими атеїстами придуманий тест на релігійну віру. Є вона у вас чи ні. Придумав цей тест Христос, про що написано в Євангелії від Матвія, сторінка 17 глава 20. Там говориться, що якщо в тебе є віра, хоча б з гірчичне зерно, для тебе не проблема сказати горі: "наведіть! Звідси - до сюди ".

Не будемо брати Уральський хребет, просто перемістіть купу будівельного сміття або гравію. Якщо людина може це зробити, тоді будемо розмовляти. Ні - не кличе себе віруючим. Там є і інші тести, на зцілення важкохворих накладенням рук. Не можете? Про що тоді мова? ».

»

Деніел Редкліфф. «Я - войовничий атеїст»

Може, виконавець ролі Гаррі Поттера і вірить у щось надприродне, але ставлення до божественному у нього досить суворе.

Головним недоліком релігії Редкліфф вважає втручання у світське життя і перешкоджання освіті: «Я не віруючий, я атеїст, і навіть войовничий атеїст, коли релігія починає впливати на законодавство. Ми повинні навчатися статевого виховання в школах. Школи повинні говорити з дітьми з раннього віку про взаємини статей, геїв і гетеросексуалів ».

Деніел Редкліфф в образі гомосексуального поета Аллена Гінзберга Деніел Редкліфф в образі гомосексуального поета Аллена Гінзберга

Правда, в повсякденному житті актор войовничістю все ж не відрізняється: «Я атеїст, але я дуже стриманий з цього приводу. Я не кажу про це всюди, хоча дуже поважаю таких як Річард Докінз, хто це робить ».

Річард Докінз, британський біолог, етолог і популяризатор науки Річард Докінз, британський біолог, етолог і популяризатор науки

Джонні Депп. «Вірю в своїх дітей»

Не шанує релігію і зірка «Піратів Карибського моря». В одному з інтерв'ю актора прямо запитали, чи віруючий він людина. Депп відповів: «Я вірю в своїх дітей. Так, вірю в своїх дітей. І ще, знаєте, вірю в те, що, якщо продовжувати рух, не здаватися, то все в підсумку буде добре. А віра в плані релігії - немає. Релігія - це не моє ».

Джонні Депп з сином (правий край), дочкою (лівий край) і їх матір'ю, співачкою Ванессою Параді Джонні Депп з сином (правий край), дочкою (лівий край) і їх матір'ю, співачкою Ванессою Параді

Також в 2016 році з'являлися новини, що Депп відвідував Reason Rally - щорічний зліт атеїстів і антиклерикалів, що проводиться у Вашингтоні.

Учасники Reason Rally Учасники Reason Rally

Кіра Найтлі. Боже прощення - занадто легко!

Британська актриса ніколи не вельми поширювалася про свій атеїзм, але одного разу вибухнула досить їдким зауваженням, що потрапили на перші шпальти світських новин:

«Ех, от якби тільки я не була атеїстом! Адже тоді мені все було б як з гуся вода. Просиш про прощення і вуаля - ти прощений. Куди більш заманливо, ніж мучитися почуттям провини ».

Куди більш заманливо, ніж мучитися почуттям провини »

Володимир Познер. «Запитав би у Бога:" Як Тобі не соромно? "»

Гуру вітчизняного телебачення є. можливо, найвідомішим атеїстом на наших просторах.

«Я людина невіруюча, - розповідає Познер, - Хоча і хрещений, мені було, по-моєму, кілька тижнів, коли мене хрестили. Мене батьки не виховували в релігійному дусі. Мій батько був атеїстом, моя мама, швидше за все, була практикує, скажімо так, католичкою.

Я став цікавитися релігією досить рано. Напевно, років в 12. Став читати. Але це були не пошуки Бога, абсолютно, а просто інтерес до релігії. І до сьогоднішнього дня я цікавлюся. Я багато читав, дуже уважно причому. У тому числі і Старий Завіт, і Новий Завіт. І літературу, пов'язану з ісламом, буддизмом. Але ніякого пошуку Бога у мене немає. Ніщо мене до Бога не привело.

Були моменти в моєму житті дуже важкі, психологічно важкі, коли навіть хотілося встати на коліна і помолитися, але я цього ніколи не зроблю (хоча слово "ніколи" не слід вживати), тому що якщо я це зроблю, то я стану іншою людиною - це буду вже не я. Це буде якийсь інший чоловік.

Я вважаю себе атеїстом, хоча саме поняття "атеїст" в якійсь мірі теж віра, тому що можеш говорити "я не вірю в існування Бога", але ти не можеш довести, що його немає, так само як і не можеш довести, що він є.

Тому, напевно, найправильніша позиція - сказати "я не знаю". Але все-таки, швидше за все, я себе вважаю атеїстом ».

Захоплюючись релігійною тематикою, Володимир Познер зробив фірмовим знаком своєї передачі питання: «Опинившись перед Богом, що ви йому скажете?»

Природно, телеведучому також доводилося розповідати, як би він вчинив:

«Я б Його запитав:" Як Тобі не соромно? Ну як може бути Голокост? Адже у святого Марка сказано, що жодна волосина не впаде з твоєї голови без Його відома. Значить, ти відповідаєш за все і все Тобі відомо. Як Ти міг допустити таке, що сталося? Як може бути таке, що цунамі забирають життя 200 тисяч чоловік, щойно народжених дітей? Як? Це ти? Це ти зробив? Як же Тобі не соромно? "

Ймовірно, мені не пощастило б після цього ».

Михайло Прохоров. «Вірю в загальнолюдські цінності»

Відповідаючи на фірмовий питання Познера, знаменитий бізнесмен чесно сказав: «Я не мислю в умовному способі. Я атеїст, тому в даному випадку не зможу відповісти по суті ».

Михайло Прохоров в програмі «Познер» Михайло Прохоров в програмі «Познер»

Колишній кандидат в президенти називає себе класичним вихідцем з атеїстичної середовища СРСР: «Я виховувався в Радянському Союзі і у нас була дуже хороша сім'я. Як і багато мільйонів наших громадян, ми виховувалися в атеїстичному середовищі. Але це зовсім не означає, що я не вірю. Я вірю в загальнолюдські цінності ».

Також Прохоров відзначає, що в його уявлення про загальнолюдські цінності абсолютно не вписується діяльність церкви: «У будь-якому суспільстві абсолютно спокійно говорю, що вважаю РПЦ (російську православну церкву) комерційної напівкримінальної структурою, а нашого патріарха ким завгодно: комерсантом, лобістом, але ніяк не послом духовності ».

Також Прохоров відзначає, що в його уявлення про загальнолюдські цінності абсолютно не вписується діяльність церкви: «У будь-якому суспільстві абсолютно спокійно говорю, що вважаю РПЦ (російську православну церкву) комерційної напівкримінальної структурою, а нашого патріарха ким завгодно: комерсантом, лобістом, але ніяк не послом духовності »

Морган Фрімен. «Ми винайшли Бога»

Чи вірить в Бога людина, що грав його в кіно? Таке питання неодноразово задавали Моргану Фрімену, втілив образ Творця в комедіях «Брюс Всемогутній» і «Еван Всемогутній».

Морган Фрімен у фільмі «Брюс Всемогутній» Морган Фрімен у фільмі «Брюс Всемогутній»

Треба сказати, актор відповідає досить витіювато, але релігійності в його словах все-таки не відчувається: «Ні-ні-ні, я не людина Бога. Людина віри - так, так можна сказати. Але вірити-то можна будь-що завгодно. Взяти ось науку - ми адже, по суті, віримо в неї. Поки панує якась теорія - вона є і об'єктом віри. Якщо доводиться, що теорія невірна, то об'єкт віри змінюється ».

Актор також наполягав, що існування Бога підлягає доведенню: «Моя система вірувань не включає в себе творця відомого як Бог, який створив нас за своїм образом і подобою і т.д. і т.п. Хто-небудь взагалі бачив якісь докази цього? ». А всі подібні образи і вчення Фрімен пояснює виключно людськими потребами в такий ідеології: «Ми винайшли Бога».

А всі подібні образи і вчення Фрімен пояснює виключно людськими потребами в такий ідеології: «Ми винайшли Бога»

Правда, даючи інтерв'ю з приводу зйомок в ще одному фільмі на релігійну тематику - «Бен-Гур» режисера Тимура Бекмамбетова - артист раптом сказав: «Я вірю в Бога». Уражені слухачі затамували подих - і тут Фрімен продовжив: «Я вірю в Бога, я вірю в себе - це одна і та ж персона».

Чи було це тонке загравання з публікою або момент великого просвітління - залишається тільки гадати.

Морган Фрімен у фільмі «Бен-Гур» Морган Фрімен у фільмі «Бен-Гур»

«Запитав би у Бога:" Як Тобі не соромно?
Що не влаштовує зірок?
Хто ототожнює себе з Богом?
І чому Богу має бути соромно?
Навіщо Росії православ'я?
Не можете?
Про що тоді мова?
«Запитав би у Бога:" Як Тобі не соромно?
Захоплюючись релігійною тематикою, Володимир Познер зробив фірмовим знаком своєї передачі питання: «Опинившись перед Богом, що ви йому скажете?
Ну як може бути Голокост?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация