Рецензія на фільм «Бруно»

«Бруно» Саші Барона Коена виявився не другим «Боратом», а виключно сороміцькі доказом того, що люди, по суті - хороші.

«Бруно» Саші Барона Коена виявився не другим «Боратом», а виключно сороміцькі доказом того, що люди, по суті - хороші

Юна фея Бруно, австрійський провідний модного шоу, випробував життєвий крах - його костюм, зшитий з липучки, справив жахливі руйнування на фешн-показі. Вигнаний зі світу прекрасного, Бруно відправляється в Америку, щоб стати знаменитим. Ел.Ей сльозам не вірить і Бруно доводиться відшукувати шлях до слави наосліп - він намагається помирити арабів з євреями, усиновити чорношкіру дитину з Африки і прославитися як гей, який став натуралом. Але слава, як і справжнє почуття, чекають його зовсім в іншому місці.

після «Бората» / Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan / (2006) залишалося тільки розвести руками і тихо крякнути «Панки хой!». Добрий дикун з Казахстану мав позамежної руйнівною силою, під його наївним поглядом Америка розвалювалася, як переварена манти - з тихим безпорадним чавканьем. Простодушне захоплення Бората усім цивілізованим вивуджує з потрапили в цей абсурдний вир найважливіше - здивоване усвідомлення власного лицемірства, яке терміново доводилося маскувати гнівом, сміхом або дзвінком в поліцію.

І коли Бруно зібрався в свою еміграцію, ми всі бажали йому щасливої ​​дороги - слідом за боротьбою за демократію і цивилизаторским пафосом Нового Світу настала черга висмикувати пір'я інституту зірок. Справді, якщо Макс, свиня Джорджа Клуні , Була селебріті, то пора це все якось обдумати, краще силами Саші Барона Коена .

Облом, що пішов за надіями на новий набіг, виявився абсолютно несподіваного властивості. Справа виявилася не в невдалих жартах - чорний немовля, обмінений на iPod, це і правда смішно, як і хасиди, які ганяються за Бруно з самими рішучими намірами, і живі меблі з мексиканців на інтерв'ю з Полою Абдул. І навіть не в мірі похабства, яка здатна навіть прапорщика переконати ніколи не матюкатися і не жартувати нижче пояса - така овердоза. Просто Бруно виявився абсолютно безпорадний перед тими, з ким його зводить життя.

Просто Бруно виявився абсолютно безпорадний перед тими, з ким його зводить життя

Самий, звичайно, хвилюючий епізод - коли Бруно відправляється на полювання з трьома хлопцями, найбільше схожими на членів праворадикального ополчення з «біблійного поясу». Міцні бородаті дядьки, звично і рогач тримаючи свої дробовики, з тихим подивом дивляться на елегантного австрійця, який намагається дістати їх усіма можливими способами. Увечері біля багаття все пригнічено курять, шалено, здається, втомившись від його ідіотського галасу. Дістати цих куклусклановцев Бруно вдається лише вночі, коли він намагається залізти до них у намет голим. І так щоразу. Головне почуття, яке Коену вдається вибити зі своїх жертв - терпляча втому.

І це саме дивне досягнення Коена - може бути, більш цінне, ніж сатирична Смехопанорама «Бората». Не так часто вдається переконатися, що люди дуже, по суті, розважливі і доброзичливі. І навіть потрапивши в суспільство виключно настирливого придурка, здатні здатні проявити терпіння і гідність.

Підраховуючи придбання і втрати, треба зауважити, що інститут зірок залишився непорушним - хоча б тому, що Саша Барон Коен, як і Макс, є селебріті. Зате гуманістичний пафос «Бруно» виявився чистіше "Знедолених" - якщо хочете переконатися, що люди, в загальному, хороші, вам сюди.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация