Ректифікації гороскоп ВЕЛИКОГО НОВГОРОДА.Часть I.

  1. Сонце в VII будинку - політика, спрямована на активний розвиток договірних відносин - комерційно-економічних...

Представляємо Вашій увазі дослідницьку роботу - ректифікації гороскоп ВЕЛИКОГО НОВГОРОДА Представляємо Вашій увазі дослідницьку роботу - "ректифікації гороскоп ВЕЛИКОГО НОВГОРОДА".

Автор роботи - випускниця СПбІІ - Федчук Яна.

Автор роботи - випускниця СПбІІ - Федчук Яна

Матеріал досить великий, тому ми беремо на себе сміливість розділити його на кілька частин.


Отже ..

Пан Великий Новгород, місто з багатовіковою історією, «Батько міст руських».

З цієї землі ходили легендарні, билинні і історичні давньоруські герої: багатий купець Садко, волелюбний богатир Василь Буслаєв, новгородські князі Ярослав Мудрий, Мстислав Хоробрий, Мстислав Удатний, Олександр Невський, московські князі і царі Іван III та Іван Грозний.

Проблема пошуку істинної дати народження Новгорода не одне десятиліття розбурхує уми істориків і дослідників.

Добре, коли відомий конкретний день закладки або заснування міста, як, наприклад, в разі виникнення Санкт-Петербурга. «Тут буде місто закладений!» - сказав Петро I словами А.С. Пушкіна (а може бути, і навпаки) 27 травня 1703 року. Дата відома, незаперечна, і, завдяки професійному підходу, знань і інтуїції астрологів, вдалося по минулих подій і їх символічного опису впритул наблизитися до визначення тієї самої «заповітної» хвилини, коли місто зробило свій перший подих, і космічні годинник почали відлік часу гороскопу.

З Новгородом зовсім інша і дуже непроста ситуація.

Новгород - один з найдавніших російських міст. Він виник на далекій околиці Руської землі задовго до нашого літописання. Від покоління до покоління передавалися розповіді про минулі події то в небагатьох скупих словах літопису, то в поетичних образах билинних сказань.

Потрібно взяти до уваги, що наше літописання почалося порівняно пізно, коли Давньоруська держава вже цілком сформувалася і досягла значного політичного і економічного могутності Потрібно взяти до уваги, що наше літописання почалося порівняно пізно, коли Давньоруська держава вже цілком сформувалася і досягла значного політичного і економічного могутності. Важливо також враховувати, що створення літописів - процес дуже суб'єктивний, що залежить від особистості літописця, манери викладу, джерелами інформації та інших чинників.

Згідно з переказами, що дійшли до літописців, Новгород був побудований в середині IX століття.

Офіційно вважається, що місто було засноване в 859 році ( «Повість временних літ»). Саме ця дата, висічена з масивного монументального граніту, зустрічає в'їжджають в Новгород уздовж будь-яких трас. І саме ця дата є предметом багаторічних суперечок учених і дослідників.

А тим часом майже у всіх літописах виникнення Новгорода відноситься до періоду до 852 року (слід пам'ятати, що записи про той період в літописах датувалися взагалі, тому згадка хоча б про рік події вважається зараз великою удачею).

У перші роки після Великої Вітчизняної війни планувалося відсвяткувати 1100-річчя Новгорода відразу за 800-річчям Москви (по суті, на противагу столиці). По ряду причин не вдалося належним чином обґрунтувати і підготувати святкування. Багато адміністративні ресурси на користь новгородського ювілею були розгромлені «ленінградським справою». Але вражаючі успіхи новгородської археології (особливо берестяні грамоти) змусили повернутися до проблеми. Минув час, і з'явилися вже інші аргументи і ресурси для ювілею. Спішно шукали літописні докази, і академік Московської Академії Наук М.Н.Тихомиров їх дуже до речі «знайшов». І директивно була затверджена дата 859 рік.

Як невеликого відступу слід сказати, що М.Н.Тихомиров сам прекрасно розумів, що лише підшукав трохи прийнятну дату, і не заперечував все натяжки з цього приводу.

До речі, кілька років тому виникла схожа ситуація - аналогічно директивно-рекомендательно в 2003 році було відсвятковано 1250-річчя з дня виникнення с.Стара Ладога (Указ №1390 Президента Російської Федерації, 09 грудня 2002 года). Дата заснування Старої Ладоги була рекомендована без надійних підстав, але з ювілеєм святкування в рік 300-річчя Петербурга.

Повернемося до історії Новгорода.

Говорячи про виникнення Новгорода, не можна не згадати цікаву і перспективну гіпотезу, запропоновану членом-кореспондентом Академії Наук СРСР В. Л. Янін. На його думку, на місці нинішнього міста в пору становлення давньоруської держави розташовувалися три селища. Один з них - на правому березі Волхова - був населений словенами, а в двох інших на лівому березі жили кривичі і меря. Цей факт підтверджує і літопис: «... новгородські людие РЕКОМ Словени і Кривиця і меря. Словени свою волость мали, а Кривиця свою, а Меря свою, каждо своїм родом владяше, а Чудь своїм родом. »

Таким чином, Новгород виникає спочатку, як укріплений громадський центр знаходяться за його межами селищ, які також, очевидно, мали свої укріплення.

859 рік. Літописи говорять буквально наступне:

«У рік 6367 (859) варяги з замору стягували данину з чуді, і з слов'ян (не сказано« новгородських »), і з мері, і з усіх кривичів. А хозари брали з полян, і з сіверян, і з в'ятичів «по беле і вевериць від диму» ... ».

Однак новгородська історія більш давнє Однак новгородська історія більш давнє. Так, багато літописі призводять 854 рік - перша згадка в Новгородському літописі про "новгородських людей".

Відомий петербурзький археолог Е.Н.Носов вважає, що "якщо бачити в звістках про покликання варягів не тільки легенду, то поселенням, куди в 9 столітті прийшов з Ладоги князь Рюрик, могло бути тільки Городище" - стародавнє поселення на пагорбі, розташоване неподалік від витоку Волхова, яке в 19 столітті стали називати Рюриково. Про існування "старого" міста, що передує Новгороду, свідчать і численні археологічні знахідки. Слід сказати, що до цих пір не існує спільної думки фахівців щодо того, яке місто вважати «старим» по відношенню до «новому» - власне Новгороду.

Строго кажучи - за даними літописів - підстава Новгорода у Ільменю можна віднести НАВІТЬ до 1 століття н.е., часів ходінь тут Андрія Первозванного (!) З учнями. У багатьох повних ранніх середньовічних російських літописах прямо сказано:

«І прийшов (Андрій) до слов'ян, де ото нині Новгород, і побачив що живуть там людей - який їхній звичай і як вони миються і хльостають, і здивувався їм. І пішов він у Варяги, і прийшов до Риму, і повідав про те, як вчив і що бачив ... »

Легенда - по суті, - є короткою пізньосередньовічної літописом з датами. І вона нічим не гірше в цьому плані інших літописів (в збережених списках XIV - XVI століть), яким наука «іноді не без користі» довіряє.

А тому, занурившись з головою в масу історичних джерел, провівши безліч цікавих бесід з фахівцями і краєзнавцями Новгородського Музею-заповідника, почувши велика кількість наскільки цікавих, настільки і суперечливих історій про виникнення Новгорода, я прийшла до висновку, що момент народження гороскопу Новгорода розумніше постаратися «вирахувати» астрологічним чином.

Як можна визначити дату виникнення міста? Біографію людини справедливо ведуть з моменту народження. Біографію поселення бажано науково вести з першого кілочка або з моменту заселення (хоча слід пам'ятати, що і «Москва не відразу будувалася»). Але що робити в разі, коли немає ніяких переконливих, особливо літописних, доказів одноразової заснування міста в 9 столітті? Але ж місто існує, місто живе, і важливість Новгорода в становленні Російської державності важко переоцінити.

В останні роки дослідження в області Мундалі астрології (М.Бейджент, Н.Кемпіон, Ч.Харві) чудово підтверджують, що з гороскопом держави можна працювати, і працювати ефективно. М.Б.Левін в своїй статті «Ректификация карти СРСР» переконливо показав, що стосовно гороскопу держави, народу або міста правомірно говорити не тільки про прогнози, а й про ректифікації.

Не маючи точних даних про рік виникнення, але маючи хронологічну послідовність подій історії міста, в даній роботі була зроблена спроба виконати ректифікацію гороскопу Великого Новгорода. Використовувалися динамічні розвороти карти по точно датованим минулих подій. Дати подій взяті за григоріанським календарем.

Для дослідження використовувалася первинна прогресія - з урахуванням того, що в первинній прогресії, як найбільш повільної, істотні аспекти виникають не щороку, проекція первинної прогресії як на площину екліптики, так і на площину екватора. Відзначено, що використання первинної прогресії на площину екватора відрізняє висока точність і велика інформативність.

У спробах визначити рік «народження» міста, я з неабиякою часткою здивування звернула увагу на те, що 859 рік з виникаючих резонансів з минулими подіями представляється досить переконливим роком для «включення» гороскопу. Безумовно, поселення існувало і в більш ранні періоди, але народження міста як адміністративної одиниці залишається невідомим.

Можливо, ця дата - 859 рік - дійсно має право якщо не на існування, то, по крайней мере, на дійсно ретельний розгляд з астрологічної точки зору. Вже було сказано, що перша спроба відсвяткувати річницю Новгорода після закінчення війни не мала успіху. Друга ж, пізніша, не тільки вдалася, але в результаті була «визначена» дата. Можна припустити, що з якихось причин 859 рік викликав певний відгук колективної енергії сучасних людей (чого не було при першій спробі святкування), сколихнулися емоції і увагу, відгукнувшись на тимчасової резонанс з датою, яка дійсно є значущою для стародавнього міста.

Умовно прийнявши можливість дослідження 859 року, як і раніше підкреслюється, що, безумовно, подальших варіантів безліч, і в даній роботі пропонується лише одна з версій. Хочеться сподіватися, що це дослідження є хоча б невеликим наближенням до істини.

Час народження міста визначаємо, як 16 травня 859 по григоріанським календарем, 17 h 37 m 00 s місцевого сонячного часу (+2 h 00 m 00 s - різниця c Гринвічем). Координати: 31 ° 17 '00 "с.д., 58 ° 31' 00" пн.ш.

Передбачуваний гороскоп Великого Новгорода представлений на рис.1.

У будь-якому гороскопі основний планетою є Сонце. Як і сонячний знак, воно здатне сказати дуже багато про найістотніше в «характері» міста, держави, нації.

Сонце в пропонованої версії гороскопу знаходиться в Тельці. Древній Новгород по суті був містом багатих бояр-землевласників, які мали земельні угіддя по всій великій Новгородської землі. Протягом довгого часу Новгород був найбільшим центром розвитку торгівлі та ремесел. У Новгороді на Ярославовому Дворище розташовувався найдавніший російський торг. Місто займало вигідне становище на великому торговому шляху «із варяг у греки», і був дуже привабливим для багатьох купців з країн Західної Європи і Сходу, так як саме тут вони могли обміняти привізні товари на споконвічно російські.

Саме Новгород був обраний купцями Ганзейського Союзу в якості головного центру для розміщення своїх представництв-посольств на Русі.

Торгова площа в базарний день була повна народу і найрізноманітнішого товару.

«Гордий торговими місто рядами.

Ой, багато живуть новгородці!

Завалили лавки дарами

Іновірці і інородці! »

- так писав про новгородському торзі Сергій Наровчатов в поемі «Василь Буслаєв»

Сонце в VII будинку - політика, спрямована на активний розвиток договірних відносин - комерційно-економічних і культурних (обидва управляються Тельцем), і військових (Сонце близько до Куспид VIII будинку, а Венера управляє не тільки компромісами, але в певних випадках і військовими конфліктами) . Також VII будинок в Тельці - показово щодо того, що особистість (в даному випадку місто) проектує на своїх ворогів, і що важко буває знайти в собі.

ASC міста імовірно в Скорпіоні. У Мундалі астрології вважається, що I будинок являє імідж міста та його жителів в цілому, а також, можливо, якийсь національний міф, характеристики і в якійсь мірі навіть природу міста і околиць, фізичні умови. Цей будинок також відображає первинну природу конгломерації, існуючу ще до того, як сформувався місто.

Місцевість болотиста, «топках», але над цим болотом (а асфальт і по справжню пору під ногами може хитко захитався) знаходиться шар погано пропускає воду материкової глини. І саме ця особливість новгородських «глибин» зробила унікальний подарунок археологам.

Болотисті і волого-глинисті грунти з'явилися природним консервирующим покривалом для потужного пласта культурного шару, глибина якого більше 11 метрів (явище унікальне).

Що таке культурний шар і чому він утворюється? Мембрана з материкової глини сприяла перенасичення міської грунту вологою. Органічні залишки життєдіяльності новгородців (дерево, шкіра і т. Д.), Потрапляючи у вологе середовище, прекрасно зберігалися.

Культурний шар в середні століття ріс в місті досить інтенсивно - в середньому він наростав на сантиметр на рік, або на метр на століття. Сміття з міста не вивозили, тому всі побутові і виробничі відходи викидалися на садибах. Дерев'яний місто часто горів. Після з'являлися нові споруди - залишалися стружки, тріски, тирсу. У міських дворах утримували худобу: гній також не вивозилося. Сміття, гній, волога, все це, разом узяте, сприяло швидкому зростанню культурного шару.

При розкопках Архієпископського палацу (до теперішнього часу не зберігся, розташовувався між Федоровской і Митрополичої баштами Кремля) в шарі XV століття були знайдені залишки каналізаційного вузла - це найдавніша каналізація в нашій країні.

Скорпіон - знак довгого сходження, тому людей, як і міст з притаманними цьому знаку характеристиками досить багато. І все-таки, як мені здається, є у Новгорода риси, які можна віднести до Скорпіона.

До речі, можливо, знак довгого сходження може означати тривалий за часовим проміжком часу народження - це дуже вірно по відношенню до Новгороду.

Частенько чула від друзів-знайомих, вперше відвідали це місто, що перше враження - це настороженість. І розмови на кшталт спочатку ведуться навкруги, і відчувається якийсь настрій на захист. Потрібен якийсь час, щоб увійти (або не увійти) в контакт.

Зате, якщо контакт знайдений, то виникає обмін енергіями, корисний всім сторонам цього обміну. Про подібний енергетичному резонансі з містом я чула не раз. Наприклад, серед популярних гастролюючих акторів та співаків існує якесь марновірство - якщо прийме тебе Новгород - буде удача в сезон гастролей. Чи не прийме - більше тобі сюди дороги немає, можна навіть і не намагатися (або квитки не розкупили, або виступ буде зірвано, або просто щось завадить). Чомусь це місто є дуже важливим в подібному містичному відношенні.

Можливо, це просто якийсь «міський» міф - нехай так, але подібні міфи знаходяться також у відомстві Скорпіона.

Місяць Місяць. Як правило, в Мундалі астрології Місяць є народ, народні маси і простих людей в цілому. Це те, від чого залежить Сонце, влада в державі, також це популярна думка, ідеологія.

Місяць в гороскопі міста імовірно у Леві. Городяни тут ніколи не відчували себе безликою масою, новгородців називали яскравими (можливо, навіть занадто), кілька хвалькуватими, які прагнуть до помітності людьми, які при кожному зручному випадку гордо нагадували: «Я з Пана Великого Новгорода!». Було присутнє і бажання виставити себе напоказ, з підсвідомої гордістю і впевненістю в собі.

У відносинах з можновладцями і князями-правителями відзначений несвідомий настрій на ситуації, що дають можливість саморозкриття і самовираження, з безумовним присутністю патріотизму.

Ці ж якості, «вивернуті навиворіт», зіграли одну з вирішальних ролей у доленосні дні протистояння Великого князівства Московського за часів правління Івана III. Пихатість, зарозумілість, небажання пристосовуватися до ситуації, що змінюється і місцевий егоїзм затьмарили розум, спричинили за собою абсолютно неправильні дії, що в кінцевому підсумку призвело до падіння Новгородської республіки.

У карті досить складне становище Місяця - на куспиде 10 будинки, останній аспект - з'єднання з Сатурном, наступний аспект - з'єднання з Марсом.

Сімволічно народні масі створюють постійну напругу з УРЯДОМ - в даного випадка, з князем и его дружиною, видно непрійняття структурних обмежень, Які неминучий накладає правляча влада, - что часто виготовляють до конфліктів и зіткнень (відхід Місяця від з'єднання з Сатурном и формується з 'єднання з Марсом, - бунтівній дух новгородців). А система державної влади - Сатурн у Леві - такоже прагнем до активного самовіраження и требует Визнання, и Постійно стікається з місцевіх правил. Конфлікт городян і князя абсолютно очевидний.

Ще кілька слів про Сатурні. Він (у вигнанні) показує, як важко Новгороду підкорятися дисципліні, чужій владі, жити в рамках навіть власних планів. Можлива переоцінка власних сил - як з боку міста, так і з боку уряду-князя, постійне бажання обох сторін контролювати власне оточення, можливе звеличення себе.

Також МС (у Львові) розповідає про престиж міста і на те, як він виглядає перед сусідами - пишним, владним і агресивним здавався Новгород в очах інших людей за часів Новгородської республіки.

Вже було зазначено, що Сонце (діспозітор обох сполук Місяця) - в VII будинку, майже на куспиде VIII.

Меркурій в Мундалі карті представляє засоби спілкування (люди в державі повинні спілкуватися один з одним), комунікації - по землі, морю, дорогах, а також за допомогою мови і листи.

Меркурій у Тельці, майже на Dsc - підкреслюється важливість зв'язків, комунікацій, контактів і договірних відносин, причому відносини ці були досить виборчими, з прагненням не упустити особисту вигоду. Місто дійсно виконував роль посередника (в основному, торгового), між Руссю і Європою, зв'язки новгородців були настільки великі, що саме Новгород в Російській державі називали «вікном в Європу».

Саме в Новгороді знайдено величезну кількість берестяних грамот (перша грамота була знайдена 26 липня 1951 на Неревском розкопі м.Новгород, всього зараз налічується близько 1050 грамот, з яких 957 - новгородські). Населення було практично поголовно грамотним, стиль написання повсякденних листів був кілька великоваговим, але мова в цих «грамотку» йде в основному про побутові і господарських питаннях.

Також серед збережених берестяних «весточек» минулого і інших дійшли до нашого часу письмових документів більшу частину займають договірні грамоти, унікальні Писцовойкниги про найважливіші сторони господарства, безліч переписів обліку земельного фонду.

Новгород був найбільшим центром літописання, новгородські літописи написані ретельно, не поспішаючи, докладно, і до теперішнього часу є найціннішим джерелом інформації.

Якщо згадати Новгородські перекази і легенди - першими згадуються билинні Садко (сотка Ситініч) - купець-мандрівник і Василь Буслаєв - купець-ушкуйники (кажучи сучасною мовою, промишляв піратством, але в якості додавання до негоціантству).

Венера в гороскопі міста або держави - це те, що «подобається», красиво, і гармонійно, то, що робить для людей приємним залишатися разом. Мистецтва, гармонія, видовища, громадські розваги, мода, зв'язок з національними ресурсами, фінансовими установами, банкірами, землеробством, фермерами. Приносить світ, але може асоціюватися і з війною.

Венера в гороскопі Новгорода імовірно в Раку, на куспиде IX будинку. Місто завжди вважався хранителем російських самобутніх традицій і культури, і одночасно приділяв величезний вплив розвитку зарубіжних зв'язків.

За кількістю церков Новгород до теперішнього часу займає одну з лідируючих позицій в нашій країні. У Новгороді також була своя школа іконопису - а цим міг похвалитися далеко не кожен давньоруське місто.

Новгородські ікони помітно відрізняються від ікон Київських, Володимиро-суздальських або Московських. В новгородській живопису сильно проступають народні риси, відсутня візантійська «заморська» химерність, і ще важлива відмінність - новгородські іконописці воліли зображувати місцевих святих - (Флор і Лавр, Ілля, Анастасія, Параскева П'ятниця та інші), від яких очікувалася пряма допомоги в своїх сільських роботах і торгових справах. Новгородці зверталися з іконою запросто, як зі своїм нерозлучним другом, довіряли їй потаємні думки, і наполегливо домагалися від неї підтримки у всьому тому, що вони вважали важливим і невідкладним.

«Тут достеменно народне мистецтво. Тут першоджерело художніх шукань ». (Анрі Матісс, після відвідування виставки давньоруського живопису, 1911 рік).

Марс для держави - засіб управління своїм населенням, сили, які утримують державу як єдине ціле, або навпаки - розколюють на частини. Це також потреба суспільства в агресивному вираженні, потреба мати ворогів, «клапан» для скидання накопиченої енергії. Бійки, сварки, кримінал, військові дії, бунти і збройні повстання.

У гороскопі Марс імовірно у Леві, в X будинку. Діяльна енергія, рішучість, впертість, задерикуватість, можливість мобілізовувати свої потенціал в публічній ситуації, прагнення до лідерства (що б не «попало» в знак Лева, все одно буде прагнути до лідерства, а в гороскопі міста у Львові ще Місяць і Сатурн), схильність «дозволяти» відбуватися тієї чи іншої події - до опису Новгорода і його прагнень це опис потрапляє «прямо в точку».

Юпітер в Рибах, в IV будинку, альмутен II будинку. Активні дії по розширенню нерухомості, вкладанню фінансів в власний добробут (міста), місто багатий і забезпечений.

Постійно розширювалися і земельні володіння - за відсутності правлячої князівської родини Новгород був врятований від болісного процесу дроблення землі, що погубив інші руські землі.

Експансія в духовній області, повсюдна активна будівля церков, храмів, монастирів (тільки в околицях середньовічного Новгорода знаходилося 54 (!) Великих і малих монастиря).

Перша церковна школа на Русі відкрито в Новгороді по велінню Ярослава Мудрого. Ще одна значуща навчальний заклад - відома в історії російської освіти слов'яно-грецька школа, заснована братами Ліхудамі (засновники Московської слов'яно-греко-латинської Академії, в Новгороді в 1706 році за указом Петра I створюють школу «за образом московської, випускники цієї школи були просто грамотними, а високоосвіченими людьми, чий рівень підготовки був вищий у порівнянні з вихованцями інших навчальних закладів).

У Петровські часи в багатьох містах Росії відкривалися школи духовного відомства, і новгородська школа готувала для них викладачів. Тут вивчали мови слов'янську, грецьку, риторику, математику, головним же предметом було богослов'я.

У Новгороді, в Кремлі, знаходилася резиденція владики (на відміну від резиденції князя - князю і дружині було заборонено селитися в межах міста). Позиції новгородської церкви були дуже сильні аж до перших днів встановлення Радянської республіки.

Нептун у Водолії на МС і Юпітер в Рибах в IV будинку можуть також уособлювати знамените новгородське віче (навіть єпископ обирався вічовим голосуванням) - астрологически химерна суміш прагнення до свободи у власному будинку і засіб забезпечення справедливості, бунтарський дух і законність Нептун у Водолії на МС і Юпітер в Рибах в IV будинку можуть також уособлювати знамените новгородське віче (навіть єпископ обирався вічовим голосуванням) - астрологически химерна суміш прагнення до свободи у власному будинку і засіб забезпечення справедливості, бунтарський дух і законність.

Уран пов'язаний з усіма революціями і новаціями в суспільстві, потреби колективу допустити або відкинути будь-яка зміна. Політичні революції, економічні зміни, страйки, війни, реформи, важка промисловість, нові технології.

Уран в Близнюках, в VIII домі. Свобода вираження, яка доходила до крайнощів. Любов до чудес, чудотворців і юродивим. Уран в VIII домі може вказувати на чудесний порятунок в екстремальних ситуаціях (приклад буде розглянуто далі) або при раптово виникає загрозу.

Нептун пов'язаний з поваленням, мріями про досконале суспільство, ідеалами, потреба колективу бути досконалим, управляє помилками, розчаруваннями, мистецтвом, модою, власним способом нації і чином, в якому вона постає іншим. Нептун також приносить плутанини, скандали, плутанину.

Нептун на IC Новгорода може також бути вказівкою на те, що правду про виникнення міста, його «коріння», ми не дізнаємося ніколи. Занадто багато ховається, і занадто багато неясностей.

Нептун на IC, у Водолії.

IV будинок - вказівка ​​на Батьківщину - у Водолії (ні для кого не секрет, що Росія - країна «водолійську»). Про новгородське віче і народну республіку (інтереси народу і символічна «обстановка» в місті) буде сказано нижче, при аналізі подій. Додаткове підтвердження «водолійську» Куспид будинку - величина території, яку займає новгородської республікою, ніколи не була постійною. За часів розквіту республіки межі її простягалися від Білого моря до Уральських гір.

Плутон в VI «пролетарському» будинку, в Овні - активна, вирішальна, трансформує роль народних мас. Здатність протистояти зовнішній і внутрішньої агресії. Секстиль з Нептуном може вказувати на якусь «хаотичну організованість» новгородців, динамічну волю і не тільки потреба, а й здатність викликати революційні зміни в способі життя; все це відігравало значну роль в міському самоврядуванні вічовоїреспубліки.

Програвши і негативна сторона - егоїзм, революційна діяльність без конструктивного поліпшення, надмірна реакція на виникаючі ситуації ( «блоха вкусить, а він її молотком», що призводить до небажаних довгострокових наслідків). Відчуття безмежних можливостей, індивідуалізм і самовпевненість вимагає у відповідь самодисципліни, інакше є небезпека самознищення, що і сталося з новгородської республікою.

Звісно ж досить важливим моментом положення Плутона, управителя А SC, в VI будинку. На МС є дуже напружене з'єднання Сатурн-Місяць-Марс, з квадратурою на Вузли.

З урахуванням вищесказаного здається можливим зробити висновок про те, що це гороскоп НЕ столичного міста. Місто, безумовно, має яскравий імідж і абсолютно чітко виражені амбіції, великі економічні та культурні зв'язки, багатющу історію і безмежне культурну спадщину, але лідером, «прапороносцем», не є.

Буде розумним для міста гармонійно самовиражатися в грамотному партнерство, правильному використанні та розвитку зв'язків і контактів, відновлювати пам'ятники історії і залучати туристів, оберігати спадщини і реліквії минулого, працювати так, як він уміє це робити, вчасно підставляти своє плече у важкій ситуації - і, як і в сиві часи, з честю нести вивірене століттями звання «Північного Варта Русі».

Розглянемо кілька ключових подій в житті міста з використанням первинної прогресії «дуга МС = дуга  в рік тропічний» в проекції на площину екліптики і екватора.

Зважаючи на обширність матеріалу і більш ніж 1100-літню історію міста, в даній роботі розглянуті деякі найбільш важливі події історії стародавнього Новгорода. Так як дослідження починалося з вивчення та опрацювання матеріалів літописів і легенд, для аналізу були також обрані події літописні і легендарні, що не применшує їхньої важливості в становленні і розвитку міста.

Для того, щоб показати існуючу зв'язок даної карти з сучасним життям міста, наведені карти двох подій з недавнього (в порівнянні із загальним періодом існування Новгорода) минулого - см. Рис.10 і рис.11.

У роботі не порушена тематика розвитку торговельних відносин Новгорода і Ганзейського союзу, а також не аналізувалися військові походи новгородців - можливо, ці питання стануть темами для окремих досліджень.

Як можна визначити дату виникнення міста?
Що таке культурний шар і чому він утворюється?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация