Романістка Сімона Вілар (Наталія Гавриленко).

Українська письменниця Симона Вілар (Наталія Гавриленко) є автором уже більше 20-ти історичних романів Українська письменниця Симона Вілар (Наталія Гавриленко) є автором уже більше 20-ти історичних романів. Наталія Гавриленко в рамках засідання Клубу шанувальників і читачів журналу «Губернія» розповіла про «письменницької кухні» і відкрила таємницю свого псевдоніма.

Творчість Сімони Вілар

У минулому році Симона Вілар серед найбільш успішних українських письменників за версією журналу «Главред» очолила ТОП-десятку як автор великої кількості проданих книг, приблизно мільйон примірників в Україні та майже така ж кількість в Росії. При читанні її історичних романів досить складно відразу зрозуміти, що Симона Вілар народилася в Харкові. Наталя закінчила історичний факультет Харківського державного університету. У 1994 році Наталія принесла в друкарню свій перший роман «Заручена з трояндою», коли широким попитом користувалися іноземні автори. У той час пісня «Симона» була дуже популярна, і Наталі довелося придумати собі псевдонім, щоб її книга стала комерційною.

При цьому прізвище Гавриленко в вихідних даних вказувалося як «автор перекладу з французької мови». Також у неї був період, коли вона писала під своїм дівочим прізвищем - Наталія Образцова. Однак, видавці переконали її в тому, що читачі чекають Симону Вілар, тому їй довелося видавати книги під цим псевдонім. Наталя скрупульозно підходить до написання своїх історично романів: набуває наукову літературу, багато часу проводить в бібліотеках, намагається відвідувати історичні місця.

В даний час вона працює над романом про хрестоносців, і для того, щоб більш точно передати атмосферу того періоду, вона навіть спеціально з'їздила до Єрусалиму, про його завоювання мріяли західні християни. Але, Наталя в своєму романі планує хрестоносців показати не настільки завойовниками, а скільки представниками цивілізації, яка в той період була найбільш прогресивною. Але, все-таки письменниця слов'янську серію, що оповідає про міфології і про історію пращурів, вважає головною темою своєї творчості.

Думка про дійсність і плани на майбутнє.

На думку Наталії, сьогодні читачі більше знають про гномів, орків та інших західних міфологічних героїв, ніж про наших - Нявки, мавок, перекотиполе, віє і інших міфічних істот язичницького періоду. Вона намагається цю прогалину відшкодувати в своєму фантазійному слов'янському циклі «Відьма», що відбиває часи княгині Ольги і князя Ігоря. Сьогодні письменниця пише черговий том, в якому за ширмою фентезі, яку дуже любив тинейджерами, відкривається історія періоду переходу від язичництва до православ'я.

Слід зазначити, що відомі історичні персонажі представлені звичайними людьми, при цьому одними з них рухає відповідальність політика, іншими - користь. Письменниця планує написати роман про Харків XIX століття. Незважаючи на те, що знайомі скептики вважають, що ніхто не буде читати про Харків, але Наталію Гавриленко це тільки надихає, оскільки вона хоче просто написати захоплююче твір, яке б зацікавило всіх, і в той же час створило таку атмосферу, яка дозволила харків'янам зрозуміти, що саме так і все було.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация