Розкрито схема крадіжки вантажів в Європі

  1. Розкрито схема крадіжки вантажів в Європі
  2. Як розкрили схему крадіжки вантажів в Європі?
  3. Що слід зробити, щоб не стати жертвою шахраїв? Власники вантажу радять:

Головна » Новини »Розкрито схема крадіжки вантажів в Європі

Розкрито схема крадіжки вантажів в Європі

Власники вантажу спільними зусиллями вивели на чисту воду групу шахраїв, які роблять цинічні крадіжки вантажів в Європі.
Власники вантажу спільними зусиллями вивели на чисту воду групу шахраїв, які роблять цинічні крадіжки вантажів в Європі
Вантажоперевезення, особливо міжнародні, в принципі, вважаються досить ризикованою штукою. Вона пов'язана з багатьма небезпеками. І одна з найнеприємніших з них - це крадіжки вантажів.

Шахраї готові на все, аби запустити свої спітнілі рученята в кузов вантажівки з товаром.

І ось стала відома схема крадіжки вантажів, придумана злим генієм злочинного світу. Від неї постраждали більше сотні підприємців тільки в 2013-2014 роках. Розкрили її, як не дивно, не правоохоронці, а самі власники вантажів.

Як розкрили схему крадіжки вантажів в Європі?

Показовий приклад - випадок з одним українським ТОВ. Компанії необхідно було перевезти вантаж з Німеччини в Казахстан. У квітні цього року на солідній української транспортної біржі «Lardi-trans» вона повелася на пропозицію якоїсь фірми, яка пропонувала відповідний транспорт. Нічого не віщувало беди.Фірма-підрядник надала всі необхідні документи на машину - українське свідоцтво про реєстрацію та копію документів водія - ідентифікаційну карту, видану в Словаччині, а також копії документів на фірму.

Фірми вдарили по руках. У призначений день в Німеччині відбулося відвантаження вантажу в автомобіль підрядника. Через кілька днів вантаж повинен бути розвантажений в Казахстані. Однак перевізник повідомив, що машина затримається на кілька днів через Великдень. І пропав разом з вантажем.

Представники замовника, звичайно ж, звернулися в міліцію, а також написали відгук про фірму на сайті біржі «Lardi-trans».

Як повідомляє cargonews.lt, за деякий час після цього на зв'язок з потерпілими вийшли інші вантажовласники, також стали жертвами шахраїв за схожим сценарієм. Все те саме: перевізника знаходили на транспортній біржі, він брав вантаж і, не доставивши за місцем призначення, просто зникав. Власники вантажу відзначили характерну рису: шахраї брали замовлення на далекі міжнародні перевезення вантажів , Наприклад, з Німеччини, Італії , Польщі, Бельгії, Голландії в Казахстан, Грузію, Азербайджан. Ймовірно, для того, щоб був час замести сліди.

Для своїх брудних справ злочинці використовували всі ті ж автомобілі: Volvo-FH 42 (2009), Scania-R420 (2009), Scania-R420 (2008), MAN-18.840 (2008), DAF-CF430 (2005), Iveko Magirus ( 2009), Renault Magnum (2004), Iveko Eurostar (2008), Renault Premium (2009). Держномери цих вантажівок на перевірку виявилися зареєстрованими на зовсім інші автомобілі, навіть на легкові і мотоцикли.

Щоб не «спалити», шахраї міняли назви фірм як рукавички. Але при цьому діяли за двома схемами. В одному випадку використовували назву існуючої компанії та її документи, в іншому - набували / відкривали компанії спеціально для злочинної діяльності.

Що слід зробити, щоб не стати жертвою шахраїв? Власники вантажу радять:

  • По-перше, «пробити» інформацію про фірму-перевізника в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців (це можна зробити на сайті Державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр»).
  • По-друге, перевірити державні номери і техпаспорт транспорту. Хоча б ввести гос.номер і номер кузова автомобіля на сайті МВС України та дізнатися, чи не перебувати він у розшуку.
  • По-третє, дізнатися, чи дійсний поліс страхування , Копію якого надає перевізник.

Звичайно, самим правильним буде користуватися послугами тільки відомих перевізників вантажів з відмінною репутацією. Таких легко знайти в Інтернеті за запитом «Cargo перевезення вантажів» .

Кий Авіа Карго

Є питання?

Отримайте детальну консультацію прямо зараз по телефону або замовте зворотний дзвінок

Телефонуйте:

+38 (044) 490-49-12
+38 (044) 499-62-28
+38 (044) 351-64-68
+38 (050) 367-97-07
+38 (067) 343-49-88

Дізнайтеся тариф

на перевезення вашого вантажу

Що слід зробити, щоб не стати жертвою шахраїв?
Як розкрили схему крадіжки вантажів в Європі?
Що слід зробити, щоб не стати жертвою шахраїв?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация