Руслан Нарушевич - Чоловік і жінка. На шляху до щастя

Руслан Альбертович Нарушевич

Чоловік і жінка

На шляху до щастя

Всі права захищені. Жодна частина даного видання не може бути відтворена чи використана в будь-якій формі, включаючи електронну, фотокопіювання, магнітний запис або інші способи зберігання і відтворення інформації, без попередньої письмової згоди власника авторських прав.


© Нарушевич Р., 2016

© Нартов Е. В., оригінал-макет

© ТОВ «Видавництво ACT», 2016

6-й клас школи справжніх леді та джентльменів

6.1. Чи може хороша людина чинити погано?

Чому нам важко будувати відносини? І чому так багато проблем виникає в сім'ї між чоловіком і жінкою? Виявляється, причини марно шукати в самих відносинах. Ведичний принцип такий - ніколи проблема не може бути вирішена там, де її виявили. Якщо проблема в сім'ї, значить, проблема не в сім'ї. Якщо проблеми на роботі, клянусь вам, проблеми не на роботі. У більшості випадків успіх чоловіки на роботі, в бізнесі, в кар'єрі повністю залежить від того, як він побудував відносини з власною дружиною. Тобто делегує чи, дає йому дружина свою психічну силу в формі поваги на те, щоб він досяг успіху. Як виглядає чоловік, у якого не йдуть справи? Його обдурили партнери, від нього розбіглися клієнти, підлеглі за його спиною придумали йому кличку - він не начальник, він просто клоун. Загалом, справи і здоров'я пішли на спад, навіть режим дня не складається. Значить, жінка, яка поруч з цим чоловіком, не поважає його. Чому? Тому що або вона не поважала його з самого початку, але це, до речі кажучи, трапляється рідше, або дала дуже великий кредит на початку відносин і тепер не може не тільки йому що-небудь давати, допомагати, але ще починає його руйнувати тим, що більше не бачить в ньому нічого хорошого. Це особливість жіночої психіки - давати до тих пір, поки у тебе є, що дати, а коли дала дуже багато, віддала все, то не тільки не може допомогти, але і ще не цінує те, що робить чоловік. Тому щоб бути хорошим чоловіком, чоловікові потрібні певні якості характеру, і в першу чергу неприв'язаність і терпіння. Неприв'язаність - це здатність не чекати віддачі, просто вільно давати, не чекаючи нічого взамін.

І ось людина прослухав лекцію і каже: «Все. Я зрозумів. Я зараз буду працювати над якостями ». А виявляється, справа знову-таки не в якостях. Уявляєте? А у чому? Справа, умовно кажучи, в голові, тобто в свідомості, в способі мислення. Причина - стан розуму. Неправильні якості характеру випливають з неправильно орієнтованого розуму, неправильного, скажімо так, смаку щастя, тобто системи цінностей.

Так що ж найважливіше? Де знайти корінь того, чому у мене весь час неприємності, чому в голові не те, що треба? Потрібно спілкування - ось ключ до успіху. Дивіться на весь ланцюжок: на роботі справи не йдуть, значить, йди до дружини, кайся: мало даю уваги тобі, мало турботи, любові. Скажи, чого тобі не вистачає? Вона скаже: «Та мені все не вистачає. Сідай, послухай ». Чоловік думає: «Зараз Я за 20 років почую все, що намагався не чути. Де взяти потрібні якості? Швидше допоможіть хто-небудь, дайте якостей ». І це правильно, треба шукати необхідні якості. Шукати людину, яка потім у вас все вислухає, що ви вислухали у дружини. Якості завжди з'являються завдяки спілкуванню, а не за рахунок колупання в собі. Розумієте? «Ой, у мене ось така якість і що ж мені робити?» «А Я ось така, Я боюся. А я не можу поборотися з цим ». «А у мене звичка погана, гірше всіх». «А у мене ще дурнів, ніж ваша». І ось так будемо сидіти і переливати з пустого в порожнє. Ні, нам потрібна людина, який володів би знанням, у якого була б глибока система цінностей. Тому все так радіють, коли, наприклад, приїжджає доктор О. Г. Торсунов. Приходить повний зал, люди слухають, бо відчувають: «Я отримую те, чого ніде більше не знайду».

Веди кажуть: «Спілкування - це те, що нас рятує. Людина не може сам, без помічників змінити себе ». Це все одно, що барон Мюнхгаузен себе за волосся тягнув з болота. Він навигадував, що витягнув себе з конем. Ось що ми намагаємося зробити, коли покращуємо свої якості: «У мене не вистачає відповідальності, у мене не вистачає щедрості, у мене не вистачає неприв'язаності. Зараз Я почну працювати над своїми якостями - холодний душ, ранній підйом ». Але це все тільки готує грунт, щоб отримати спілкування і користь від цього спілкування. Ось як все відбувається.

«Привіт з Незолотий дитинства»

Отже, поговоримо про виховання дітей. Здається, що це два різних питання. Але клянусь вам, якби п'ять принципів позитивного батьківства виконувалися в стосунках з близькою людиною, вони зробили б подружнє життя, відносини дуже красивими і щасливими. Отже, нагадаю ці принципи.

Перший: «Ти можеш бути іншим». Тобто кожна людина, кожен з нас не зобов'язаний бути схожим ні на кого і ні в чому. Ні в тому, як ви заробляєте гроші, ні як ви дивитеся на духовну практику, ні як ви слухаєте і розумієте лекції доктора О. Торсунова. Ви не зобов'язані бути схожими, скоріше навіть навпаки.

Другий принцип: «Ти можеш помилятися». Кожна людина має це право. Хоча сьогодні Я точно знаю, що 80% моїх слухачів не дають собі такого права. Ми теоретично приймаємо як би, що звичайно, що Я можу помилятися, Я ж жива людина, але в реальності у нас з цим дуже погано.

Далі: «Ти можеш проявляти негативні емоції». Виявляється, кожна людина має право на негативні емоції. Але в той же час важливо зрозуміти - він не має права змушувати страждати інших через своїх негативних емоцій.

«Ти можеш хотіти більше». Виявляється, хотіти більше - це ознака духовності людини. Знаєте, чому? Тому що душа ніколи не задоволена тим, що має. Ось так вона влаштована, що ніколи не задоволена тим, що є. Вона завжди хоче більше, хоче всезростаючого щастя.

Людина, який отримав ось цей всевозрастающий смак, духовний, часто в шоці сам від себе - він стає абсолютно спокійний в матеріальному плані. Ось є люди, які задоволені тим, що є. Живуть дуже просто. У Ведах є формула: просте життя - це піднесене мислення. Розумієте? Бувають люди, у яких проста життя і просте мислення. Диван на цеглу поставив, з газети абажур скрутив - це просте мислення. Таке ж, як диван на цеглинах. Буває, що люди мають підвищену життя, дуже складну, у них дуже складний менеджмент фінансів, машин, будинків і дуже просте мислення. Так ось, Веди підтримують одну тільки мета для людини - розвинути піднесене мислення і при цьому просте життя. Тому що як тільки людина почне мислити піднесено, він зрозуміє, що щастя у нього дедалі більшу, і знайде джерело цього щастя. Якщо є матеріальні речі, він задоволений ними. Він не в захваті, від цього його не наповнюється радісні емоції, просто йому добре. Він думає: «Може, Я комусь зможу послужити, допомогти за допомогою цього достатку».

І останній принцип: «Ти можеш сказати ні». Тобто можеш висловити незгоду з законами Всесвіту, з твердженнями твого батька. Це твоє святе право, інакше ти не особистість. Але - останнє слово завжди за батьками. Точно так же ви можете повністю проігнорувати все, що почули на семінарі, але останнє слово за законами Бога і часу, як каже доктор О. Торсунов. Кому-то прийшов час бути жінкою, кому-то - чоловіком. А якщо жінка вважає: «Я все-таки спробую бути чоловіком», то дещо, можливо, їй вдасться. Але щастя у неї не буде, тому що коли людина вступає в конфлікт з Богом і часом, він втрачає щастя, гармонію.

Ми не бездоганні. Недосконалість наших почуттів

Поговоримо про те, як на наше життя, на побудову відносин впливає відсутність правильного розуміння речей. Ми не можемо тут себе сильно дорікати, оскільки це своєрідна естафета - передавати з покоління в покоління неправильне ставлення до дітей і, перш за все, надію стати бездоганними. Ми весь час намагаємося стати бездоганними дружинами або бездоганними дочками, хтось картає себе за те, що не бездоганний як працівник, як начальник. Але Веди на цьому ставлять великий жирний хрест. Вони кажуть: «Ця ідея просто божевільна. Людина повинна усвідомлювати - він недосконалий ». Чому? Тому що все його почуття: зір, дотик, слух, нюх, смак і розум недосконалі. Розум Веди називають шостим почуттям. Чому? Тому що розум збирає всю інформацію. Іноді він її добре збирає, а іноді ви навіть не можете згадати, де були позавчора. Ви думаєте: «Де Я був? Почекай, це позавчора було або вчора? Слухай, як час летить ». Через що це відбувається? Кожна людина має перекручену картину навколишньої дійсності. Тобто його картина світу і людей навколо ілюзорна. Іноді тільки тому, що у людини ніс трохи більше, ви говорите: «З дитинства таких не люблю, ніколи не любив». Хіба це не ілюзія? Хіба ніс говорить про якості людини? Але почуття говорять: «Ця людина не може бути хорошим». Просто тому, що розум пам'ятає - через таку людину ви колись постраждали. Він схожий на того, хто вам зробив погано. Значить ви, як собака Павлова, червону лампочку побачили, підібгали хвіст і зуби скель. Чудова людина прийшов, святая особистість, але він схожий на того, кого ми знали як поганого, і таким він вам здався. А це дуже хороша людина, дорожити треба було його спілкуванням. Що значить неприємна людина? Що це, національність така або якість? Він вам неприємний, а це означає, що розум не може прийняти, немає ємства. У розуму всередині є якийсь блок, він говорить: «Мені він неприємний». Чи означає, що це погана людина? Ні. Просто наші почуття недосконалі.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Руслан Альбертович Нарушевич   Чоловік і жінка   На шляху до щастя   Всі права захищені
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

6.1. Чи може хороша людина чинити погано?
Чому нам важко будувати відносини?
І чому так багато проблем виникає в сім'ї між чоловіком і жінкою?
Як виглядає чоловік, у якого не йдуть справи?
Чому?
Уявляєте?
А у чому?
Так що ж найважливіше?
Де знайти корінь того, чому у мене весь час неприємності, чому в голові не те, що треба?
Скажи, чого тобі не вистачає?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация