Стаффордширський бультер'єр (історія породи, фото, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, вибір імені, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт)

  1. Характер стаффордширського бультер'єра
  2. Вибір цуценя стаффордширського бультер'єра
  3. Виховання і дресирування стаффордширського бультер'єра
  4. Вибір імені для стаффордширського бультер'єра.
  5. Зміст і догляд за Стаффордширський бультер'єр
  6. Годування стаффордширського бультер'єра
  7. Здоров'я стаффордширського бультер'єра
  8. Відеозвіт про породу
  9. Витяги зі стандарту стаффордширського бультер'єра

Зміст статті:

  1. Історія породи
  2. характер
  3. вибір цуценяти
  4. Виховання і дресирування
  5. вибір імені
  6. Зміст і догляд
  7. годування
  8. здоров'я
  9. Відеозвіт про породу
  10. Ціна на цуценят станом на початок 2017 року
  11. стандарт породи

Зміст статті:   Історія породи   характер   вибір цуценяти   Виховання і дресирування   вибір імені   Зміст і догляд   годування   здоров'я   Відеозвіт про породу   Ціна на цуценят станом на початок 2017 року   стандарт породи   Історія походження стаффордширського бультер'єра   Стаффоршірскій бультер'єр одна з найдавніших порід собак у світі, достовірно ми не знаємо звідки вона сталася, але більшість експертів схиляється до думки, що вони походять від староанглійський бульдогів, за якими стояли мастіфободобние собаки

Історія походження стаффордширського бультер'єра

Стаффоршірскій бультер'єр одна з найдавніших порід собак у світі, достовірно ми не знаємо звідки вона сталася, але більшість експертів схиляється до думки, що вони походять від староанглійський бульдогів, за якими стояли мастіфободобние собаки. Мастіфи і їм подібні собаки в Англії використовувалися для цькування биків, але незабаром люди понялісто це собаки занадто великі і неповороткі. Так і почалася робота зі створення більш стрункою, юркой і рухомий собаки, яка, не дивлячись на все це, збереже бойовий дух і силу своїх предків.

Історія цієї породи не розривно пов'язана з герцогом Гамільтоном, який зробив величезний внесок у формуванні та становленні породи, і, по праву, вважається засновником породи. Але, про все по порядку. У 1770 році юний герцог дуже зацікавився бійцівськими собаками, але йому не сподобалися розмір і неповороткість і саме він вивів більш легких і рухомих собак, які дуже схожі на сучасних стаффоршірскіх бультерьеров.

Паралельно з еволюцією, яку зазнавали собаки для цькування, в суспільстві вводилися обмеження на проведення жорстоких видовищ. З 1835 року, після заборони англійським парламентом цькування, бої між собаками вийшли на перший план. У цей час проводилися схрещування бульдогів з тер'єрами, метою яких було додати до сили бульдога рухливість тер'єра.

Назва «тер'єр» походить від латинського слова «terra», що означає «земля». Тер'єрів тримали для лову щурів, їх справою було виганяти з нір лисиць, борсуків і видр. Назва «бульдог» використовувалося для всіх видів собак, які брали участь в цькуванні ведмедів, биків, собачих боях, полюванні на щурів. Виведеним в результаті схрещування собакам дали назву «буль-енд-тер'єр».

До середини 19 століття «буль-енд-тер'єр» був широко поширений в Англії і майже мав вигляд сучасного стаффбуля До середини 19 століття «буль-енд-тер'єр» був широко поширений в Англії і майже мав вигляд сучасного стаффбуля. До кінця 19 століття порода розділилася на два напрямки. Була виведена лінія чисто білих собак, яким дали назву «бультер'єр».

В цей же приблизно, час цих собак почали вивозити в США, де не було заборони нема на цькування тварин, які не на собачі бої, де розвиток собак набуло новий виток. Так як цькування биків (як і інших тварин) в Америці не прижилася, то собак готували тільки до собачих боїв, що вимагало від собаки більшої рухливості, менших розмірів і більшої швидкості, а всі інші якості залишалися дуже затребувані. Тож не дивно, що через деякий час американська гілка почала значно відрізнятися від англійського типу.

Так чи інакше англійських собакх продовжували розвивати і незабаром вони вже стійко передавали свої якості у спадок і в 1861 році, перші представники цієї породи брали участь на виставці. У 1935 році був створений перший клуб любителів породи на чолі з Джо Малленом.

Характер стаффордширського бультер'єра

Незважаючи на те, що Стаффорд здаються вороже налаштованими тваринами в реальності вони уважні і прихильні до людей, в тому числі і незнайомим. Розумні, доброзичливі і покірні тварини, знамениті завдяки відданості своїй родині.

Стаффорд вельми енергійні, грайливі бажаючі завжди бути центром уваги. Це неймовірно відважні, рішучі і суворі по відношенню до себе тварини. Стаффордширские бультер'єри відчувають загрозу, вони обачні до дій, совершающимся навколо. У разі якщо пес відчує небезпеку, то неодмінно дасть знати про це власнику, і не замислюючись встане на його захист.

Для стаффордширського бультер'єра рання соціалізація надзвичайно важлива, для того щоб пес був спокійним і стриманим Для стаффордширського бультер'єра рання соціалізація надзвичайно важлива, для того щоб пес був спокійним і стриманим. Стаффорд чудово ладнають з дітьми і оберігають їх немов своїх цуценят. Відмінно знаходять спільну мову з іншими домашніми вихованцями. Незважаючи на приємний і добродушний характер, Стаффорд сміливі бійці. Ці собаки зазвичай не ініціюють бійку першими, однак в разі якщо їх спровокувати, вони не відступлять. Стаффорд володіють низьким больовим порогом. Пси, як правило, найбільш забіякуваті і вважають за краще бути домінуючими, інші кабелі можуть розцінюватися ними як загроза для їхнього авторитету. Стаффордширського бультер'єра необхідно привчити, що будь-який прояв агресії неприйнятно. Стаффорд - тварина, якого необхідно навчати, з цієї причини дана собака вважається неідеальним варіантом для тих, хто має в своєму розпорядженні обмеженим часом для свого улюбленця. Такого роду вихованцеві необхідний категоричний, впевнений в собі господар, що володіє досвідом навчання собак домінуючого виду і використовує позитивні способи навчання.

Вибір цуценя стаффордширського бультер'єра

Що стосується породних осбоенностей при виборі стаффорда:

Придбання стаффордширського бультер'єра чимала відповідальність. При цьому, не тільки перед твариною, а й перед оточуючими людьми, а в основному своєю сім'єю. Мало лише бажання обзавестися новоспеченим вихованцем. Варто задуматися про труднощі, з якими вам неминуче доведеться зустрітися при навчанні тварини. Чи достатньо у вас терпіння і витримки в цій складній справі? Перед тим, як вибрати малюка, слід відвідати ряд виставок, і ознайомитися з пропозиціями різних перевірених заводчиків. Це як мінімум забезпечує вам відсутність прикрих сюрпризів, типу погану спадковість яких проблем зі здоров'ям. На даному стадії крім того важливо визначитися з підлогою майбутнього вихованця і, швидше за все, з можливим забарвленням.

Походження дитини може сказати багато чого про його майбутньому екстер'єрі та вдачу Походження дитини може сказати багато чого про його майбутньому екстер'єрі та вдачу. Увага необхідно направити не тільки на зовнішній вигляд і титули батька з матір'ю, але і на їх психічний стан здоров'я. У разі якщо ви розраховуєте брати участь у виставках, але не маєте необхідною навичкою для підбору першокласного цуценя, зверніться за допомогою до фахівця.

Безумовно, малюк з чудовим виставковим потенціалом обійдеться дорожче, ніж тварина більш скромного рівня, що заводяться в якості домашнього улюбленця. При придбанні малюка важливо акцентувати увагу на його фізіологічному здоров'я. У пса повинен бути вологий носик, м'який животик (без роздутості), чисті очі і лискуча шерсть. Він повинен бути вгодованим, бадьорими і енергійним.

Кожен підбирає вихованця відповідно до власними міркуваннями одним підходять жваві, активні собаки, інші хочуть тварина з поступливим характером і витонченими манерами Кожен підбирає вихованця відповідно до власними міркуваннями одним підходять жваві, активні собаки, інші хочуть тварина з поступливим характером і витонченими манерами. Єдине вимога, стосовно поведінки цуценя: ніякої агресії або боязкості.

Що стосується загальних правил вибору цуценя:

- не варто купувати цуценя на ринку, так як чистокровних собак там просто немає. Власники племінних собак ніколи не стануть продавати їх на ринках, так як при продажу через клуби, по-перше, вони отримають набагато більше грошей, по-друге, продаючи племінних цуценят, відповідальні власники стежать за його долею.

Звичайно, якщо собака не зовсім породиста, то це не означає, що вона буде поганим другом і компаньйоном, - неодмінно буде, якщо будете її любити і піклуватися про неї. Але ось про професійну кар'єру доведеться забути.

Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, що стосується американських бульдогів, їх не багато, але так навіть цікавіше, оскільки Ви витратите чимало часу, щоб знайти хорошого щеняти, що покаже Ваші серйозні наміри щодо її виховання.

- вибирати цуценя слід тільки в тому середовищі, в якій він жив і зростав, так як тільки там він буде вести себе природно, що дасть Вам можливість більш - менш об'єктивно зробити висновки, про які я розповім нижче.

- у цуценят не так багато турбот, як правило, вони їдять, сплять, грають і досліджують навколишній світ, ось від цього ми і будемо відштовхуватися.

Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами. Візьміть цуценя в руки понюхайте його, здоровий щеня, якого утримували в нормальних умовах, пахне, не те щоб ромашками, але точно не фекаліями або сечею.

Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас.

Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два. Я не рекомендую Вам брати таких цуценят, якщо Ви любитель, так як на їх годування необхідно звернути особливу увагу. Такі цуценята зовсім не брак, як багатьом здається, просто вони самі слабенькі, я як то взяв собі такого цуценя, породи Англійська кокер-спанієль і через рік, коли ми зібрали всю сім'ю, він був найкрасивішим Кобельков у всьому посліді, але це так …для інформації.

- при виборі щеняти зверніть увагу на батьків, ну з мамою все просто, а ось тата Ви можете не побачити, для цього попросіть копії його документів, грамот із зазначенням отриманих нагород. У документах зверніть увагу на те, щоб батьки не були в близькій спорідненості, так як це не завжди добре.

Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ по мимо закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань.

- Обов'язково запитайте у власників про часто протікають захворюваннях у батьків, АЛЕ тут, як правило, Вас обдурять, так як ... ..ну хто буде розповідати, що батьки хворобливі. Але тут же варто зробити застереження, що племінні розплідники не допускають до розмноження особин, які дають хворе потомство, так що, купуючи цуценя в розпліднику, з великою часткою ймовірності, Ви отримаєте здорового цуценя.

Виховання і дресирування стаффордширського бультер'єра

Як тільки новоспечений вихованець з'являється вас вдома, з цього моменту необхідно почати процес виховання. Не дозволяйте малюкові те, що не дозволено буде робити дорослому собаці (наприклад, лежати на хазяйської ліжка, стрибати на вас від радості, кусатися навіть під час ігор і т.д.). По-перше, необхідно навчити малюка команді «до мене». Запам'ятайте лише одне: ні за яких умов не лайте пса, якщо він підходить до вас по команді. Інший раз він вас може проігнорувати вирішивши, що тепер ви будете лаяти його кожен раз, коли він виконує ваш наказ.

Далі необхідно привчити пса ходіння на повідку. Тварина має відчувати, що це ви ведете його, а не він вас. Не допускайте щоб пес тягнув поводок періодично обсмикуйте його, змінюючи напрямок. Вивчити інші команди такі як «поруч» і так далі, вашому вихованцеві допоможе професійний дресирувальник. Стаффорд повинен відчувати ваш авторитет. Навіть незначне прагнення пса зайняти чільну позицію необхідно відразу ж припиняти.

Близько 4-5 місяців найоптимальніший вік для початку навчання. Собаки цієї породи дуже тямущі і зазвичай з легкістю виконують поставлені завдання. Ви можете навчати тварина своїми силами, але не зайвим буде рада професіонала.

Вибір імені для стаффордширського бультер'єра.

Як називати свою собаку, звичайно, вирішувати Вам, але в рамках цього блоку я озвучу імена видатних представників цієї породи, може якісь з них Вам сподобаються.

Отже, для хлопчиків підійдуть такі імена: Крафт, Лорд, Принц, Макс.

Для дівчаток: Соня, Чара, Гера (як скорочення від герцогиня), Макс.

Якщо Ви вирішите, що якесь інше ім'я більше підійде цим собакам, то напишіть в коментарях, я обов'язково додам в список.

Зміст і догляд за Стаффордширський бультер'єр

Стаффордширские бультер'єри доглядом за собою не заберуть багато часу. Щоб шерсть вихованця була приваблива і акуратна, слід вичісувати собаку 1-2 рази в тиждень. Для цього необхідна гребінець з м'яким ворсом.

У разі якщо кігті пса НЕ сточуються природним чином, потрібно періодично їх зістригати. Стаффордширський бультер'єр не вередливий, і добре себе почуває в міській квартирі, однак так як це енергійне тварина, йому необхідні щоденні вправи. При достатньої фізичної зайнятості стаффорд буде мирним і врівноваженим. Важливо врахувати, що влітку в період високих температур Стаффордширський бультер'єр не рекомендується виводити на прогулянку, а в зимовий час прогулянки при сильному холоді необхідно скоротити до півгодини

В частому купанні тварина так само не потребує. Якщо від вихованця з'явився неприємний запах, скористайтеся косметичними вологими серветками або спеціалізованими серветками для собак.

Годування стаффордширського бультер'єра

Що стосується збалансованого годування, то Вам необхідно прочитати статті про годування собак, якщо залишаться питання, то задайте їх на форумі або в коментарях, я обов'язково Вам відповім. Якщо Ви вирішили зупинитися на годуванні готовими повнораціонними кормами, то пропоную Вашій увазі рейтинг виробників кормів для собак.

Що стосується породних особливостей годування стаффордширського бультер'єра:

Стаффордширские бультер'єри досить часто і багато їдять. Цуценята від 1,5 до 3-х місяців включно повинні харчуватися 5-6 разів на день. Малюкам від 4-х місяців до 6-и рекомендований наступний раціон: Ранок кисломолочні продукти; обід - каша на молоці або м'ясному бульйоні; вечір овочі з м'ясом і на ніч варене, а краще сире, але обдати окропом м'ясо.

Лише піврічній Стаффорд в меню можна додавати яйця і гречку (картопля заборонений, вівсянка також не бажана). Каші не рекомендується давати малюкам до 3-х місяців.

У дорослих собак найважливішою складовою в харчуванні є м'ясо. Причому вона повинна складати близько 2/3 частини добового раціону. Періодично м'ясо необхідно замінювати морепродуктами. Важливо стежити за тим щоб у їжу собаки не потрапляли дрібні рибні або м'ясні кісточки. Так само забороняється включати в їжу, солодке, хлібобулочні вироби, цукор і сіль.

У разі якщо ви вирішили і зовсім відмовитися від натурального харчування на користь готових кормів, необхідно купувати корми екстра-класу. Звичайно, час це заощадить, але не кожен бюджет потягне таку альтернативу.

Здоров'я стаффордширського бультер'єра

Серед найпоширеніших захворювань цієї породи слід зазначити:

- дисплазія тазостегнового суглоба, - це захворювання вимагає індивідуального підходу до лікування, тому не пробуйте робити це самостійно

- вивих колінної чашечки - привертає, як геном, так і банальні травми, лікування, як правило, оперативне

- дана порода дуже схильна до хвороб очей, це дуже часто зустрічається патологія, але лікування ніяких труднощів не складає

Відеозвіт про породу

Ціна на цуценят стаффордширського бультер'єра

Що стосується цуценят на ринках, то там можна купити цуценя в межах 150-250 доларів США, в молодих клубах і приватних заводчиків ціна збільшиться до 250-400 доларів США

Що стосується дійсно племінних розплідників, то тут цуценята найдорожчі, так ціна на 2-3 місячного щеняти знаходиться в межах 500-700 доларів, іноді, коли справа стосується елітарних ліній, ціна може досягати 900-1200 доларів США.

Витяги зі стандарту стаффордширського бультер'єра

Загальний вигляд. Гладкошерстная, врівноважена, дуже сильна для свого розміру, мускулиста, активна і рухлива собака.

Характерні ознаки. Традиційні безстрашна відвага і завзятість. Дуже розумний і прівязчів, особливо до дітей.

Темперамент. Відважний, безстрашний і повністю надійний.

Голова. Коротка, глибока, хоча череп широкий. Дуже сильно розвинена мускулатура щік, виразний стоп, коротка морда, чорний ніс.

Очі. Переважно темні, але можуть і відповідати масті за кольором. Круглі, середнього розміру, розташовані майже на одній площині. Обвід очей темний.

Вуха. Маленькі, висячі, закладені назад так, що видно слуховий прохід, або наполовину стоячі, не великі і не важкі. Товсті, повністю висячі або стоячі вуха дуже небажані.

Паща. Губи натягнуті, чисті. Щелепи потужні, зуби великі, в ідеально правильному повному комплекті; ножицеподібний прикус.

Шия. М'язиста, досить коротка, чітких ліній, поступово розширюється до основи.

Передні кінцівкі. Ноги прямі, з хорошим кістяком, поставлені досить широко, п'ясті не виявляється ніяких ознак слабкості; лапи злегка розгорнуті назовні. Плечі добре розташовані, лікті не вільні.

Тулуб. Щільно збите, з рівною спиною, широкими грудьми, низькою грудиною, кінцівки з хорошими кутами; мускулисте, добре окреслений.

Задні кінцівкі. Добре обмускуленность, плесна сильно опущені, кут колінного суглоба добре виражений. При погляді ззаду кінцівки паралельні.

Лапи. З розвиненими подушечками, сильні, середнього розміру. У Темна собак кігті чорні.

Хвіст. Середньої довжини, низько посаджений, звужується до кінця; собака несе його досить низько. Чи не повинен надто закручуватися, його можна порівняти з ручкою старомодного насоса.

Недоліки вовни - довга або груба; позбавлена ​​блиску.

Вага. Чи не перевищує 25 фунтів, за класами розподіл здійснюється так: легкий - до 15 фунтів; середній - від 15 до 20 фунтів; важкий - від 20 до 25 фунтів.

Стандарт супроводжується 100-бальною таблицею оцінок.

Дискваліфікуючі пороки: забарвлення цілком чорний, чорно-підпалий, кольору печінки, мишачий. Роздвоєний ніс. Купейний хвіст або різні засоби введення судді в оману.

Чи достатньо у вас терпіння і витримки в цій складній справі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация