Термін служби в армії 2019 | Скільки служать в Росії

  1. Термін проходження служби 1 м і 8 місяців
  2. призовний вік
  3. Зміни в термінах служби до 2019 р

Несення військової служби в нашій країні здійснюється в суворій відповідності з різними нормативами, положеннями і актами. Категорії придатності, терміни проходження служби також визначаються подібними документами, головним з яких є Конституція. В даний час термін служби в армії дорівнює року, і поки що якихось реальних передумов для його зміни немає.

Термін проходження служби 1 м і 8 місяців

Тим не менш, до цих пір і призовники, і їх сім'ї задаються питанням - чи правда, що з 2019 року держава планує підвищити термін служби в армії до 1 року і 8 місяців?

Безумовно, хвилювання обгрунтовані і зрозумілі. І, теоретично, уряд зможе видати Постанова, на підставі якого термін несення військової повинності буде підвищено до вищевказаного.

В реальності ж для цього потрібно змінити ряд законів, що зовсім не так просто. Інакше кажучи, найближчим пару років немає ніяких підстав для занепокоєння.



призовний вік

Призовний вік в Росії становить 18-27 років, в цьому проміжку молода людина може отримати повістку і відправитися служити в армію.
Сьогодні Міністерство оборони країни за активної підтримки Президента докладає значних зусиль для поліпшення забезпечуючи рядових, які проходять строкову службу. Крім цього, важливим залишається питання, присвячений і контрактникам - вживаються заходи щодо підвищення популярності цього виду несення служби. Військовослужбовцям, які проходять службу в армії за контрактом , Доведеться служити два роки. Звичайним же солдатам-строкової закон наказує нести військову повинність терміном на рік.

Крім зазначеного, уряд збільшив терміни служби осіб, які проходять військову службу, в середньому, до 5 років.

Таким чином, для маршалів максимальний вік для перебування на службі становить 65 років, ті ж цифри дійсні для адміралів і генерал-полковників. Генерал-майорів належить служити до 60 років, до такого ж віку в Збройних Силах будуть перебувати віце-адмірали і генерал-лейтенанти.

Полковники зможуть вийти на пенсію в 55 років. У тому ж віці покинути армію дозволяється і капітанам першого рангу. Військовозобов'язані, які мають званням нижче капітана першого рангу, зобов'язані служити до 50 років.


Військовозобов'язані, які мають званням нижче капітана першого рангу, зобов'язані служити до 50 років

Зміни в термінах служби до 2019 р

Через деякий час після розпаду СРСР термін служби в армії став змінюватися. Вже з 1993 р призовники були зобов'язані служити 1,5 року в армії замість 2 років. Тим, хто був покликаний у флот, термін строкової служби скоротили до 2 років замість 3. Однак в 1994 р, в період чеченської кампанії, стало зрозуміло, що кількість новобранців необхідно піднімати. Комісаріати, тим не менш, не зуміли виконати плани по набору нових солдатів, в зв'язку з чим дворічна служба в армії в 1996 р була повернута. Нова постанова про несення служби за підписом Єльцина було видано в 1998 р
Зараз питання, скільки служать в армії, регулюється законом про військовий обов'язок . У ньому вказані всі деталі служби в армії.

На початку 2000-х років служба все частіше стала здійснюватися на контрактній основі. На той час новий Президент уже почав проводити політику скорочення служби строковиків. У 2007 р солдати, які були покликані восени, перебували в армії 1, 5 м У 2008 р в період весняного призову термін служби новобранців становив уже рік відповідно до нового наказом.

Зараз мусуються різні чутки в зв'язку з нестабільною політичною обстановкою в світі і істотному посиленні армії і флоту. Однак, незважаючи на це, можна впевнено сказати, що терміни несення військової повинності на сьогоднішній момент переглядати не планується. Почасти це пов'язано з тим, що Міноборони ставить своїм пріоритетом професійне забезпечення військових і якісну підготовку. Техніка та обладнання постійно оновлюються, це вимагає кваліфікованого навчання військовослужбовців. А навчити строковиків керувати складною технікою за один рік - завдання практично нездійсненне, тому головний акцент робиться на тих, хто бажає послужити на благо Вітчизни на контрактній основі. Проте, термінова служба скасовуватися не буде, подібних планів у держави поки немає.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация