Топ-9 найкрасивіших жінок-депутатів України за всі роки незалежності

У Верховній Раді 8-го скликання найбільшу кількість жінок-народних депутатів за всю історію незалежної України.

У цьому скликанні в парламент обрані 47 жінок, або 11,1% загального складу. Для порівняння, у Верховній Раді попереднього скликання було 9,9% жінок (44 людини), а в ВР першого скликання - лише 2,3% (11 осіб).

Довгий час зразком стилю і краси вважалася Юлія Тимошенко, проте зараз з'явилися нові "герої" - так, в новій Раді найкрасивішою народної обраницею вважається співачка і учасниця "Євробачення" Злата Огневич, яка пройшла в парламент у складі Радикальної партії Олега Ляшка.

Пропонуємо вашій увазі складений нами ТОП-9 найкрасивіших народних обраниць України за весь час роботи Верховної Ради. Фото учасниць нашого рейтингу дивіться у фотогалереї.

Ірина Бережна

Народний депутат України VI-VII скликань. Ірина родом з Луганська. У 2007 Бережна стала народним депутатом від Партії регіонів.

Саме Бережна найчастіше "вигулює" в парламенті нові речі. В одязі вона воліє "Шанель", носить золоті годинники Hublot і Ralph Lauren, перші стоять 220 тис. Гривень, другі - 136 тис. Гривень. Має різні сумочки вартістю в кілька тисяч доларів. І при цьому Бережна запевняє, що живе лише на одну депутатську зарплату.

Вона увійшла в число 234 депутатів, які підтримали закон "Про засади державної мовної політики", хоча, за деякими даними, її в сесійній залі не було. Неодноразово звинувачувалася в "кнопкодавстві" (так, за словами депутатів ВО "Свобода", вона 18 березня 2013 голосувала від імені Сергія Ківалова). Підтримала також диктаторські закони 16 січня [, звані лідерами євромайдан "законами про диктатуру".

Бережна, що залишилася членом Партії Регіонів, розкритикувала який прийшов до влади уряд. Засуджує проведену силовиками так звану "антитерористичну операцію". Що стосується відносин з Росією вона переконана, що незалежно від зовнішньополітичного вектора ніхто не має права з керівництва заперечувати і розривати культурні зв'язки України з Росією.

Юлія Тимошенко

Український політик, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина "і" Блок Юлії Тимошенко ", 10 і 13 Прем'єр-міністр України, кандидат на пост Президента України.

Політична кар'єра Тимошенко розвивалася дуже швидко. У 1997 її обирали народним депутатом другого скликання ВР України і членом Комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності.

У 1999 політик створює фракцію "Батьківщина", яку незабаром і починає очолювати. З 1999 по 2001 займає пост віце-прем'єр міністра з питань топлево-енергетичного комплексу в уряді Ющенка. Але в 2001 указом Президента Кучми усувається від цієї посади. У листопаді 2001 Юлія Тимошенко організовує партію "Блок Юлії Тимошенко", яка на парламентських виборах 2002 року отримує 7,2% голосів виборців.

У 2004 після перемоги Ющенка в повторному другому турі, Тимошенко стає прем'єр-міністром України. Але через 7 місяців позбавляється цієї посади через складні відносини з оточенням президента.

Подальша політична діяльність Тимошенко характеризується різкими злетами і падіннями. У 2007 на парламентських виборах БЮТ займає друге, після ПР (Партії Регіонів) місце і йде в опозицію. У неї були амбіції знову стати прем'єр-міністром, але Юлії Володимирівні це не вдалося.

Після дострокових виборів в ВР України в 2007 році і взявши 156 депутатських мандатів для БЮТ, вона знову стає прем'єр-міністром України. На президентських виборах 2010 року Юлія Тимошенко програє Януковичу з розривом в 3,48%.

У жовтні 2011 року, після довгих судових розглядів, Печерським районним судом було винесено вирок Тимошенко про укладення на 7 років та виплату 1,5 млрд. Гривень компанії "Нафтогаз" за нанесення фінансових збитків.

Після трагічних подій у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року і втечі Президента Януковича, ВР України прийняла постанову "Про виконання міжнародних зобов'язань України щодо звільнення Тимошенко Ю.В.". 22 лютого 2014 року Юлія Тимошенко на інвалідному візку з'явилася на сцені Майдану Незалежності перед активістами, щоб виступити з гарячою промовою.

14 квітня 2014 Вищий Суд України закрив "газову справу" Тимошенко через відсутність складу злочину.

27 березня Юлія Тимошенко заявила про своє рішення взяти участь в президентських перегонах. Але 25 травня їй не вдалося набрати необхідної кількості голосів виборців для того, щоб стати Президентом України, пост глави держави в першому турі голосування отримав Петро Порошенко. За результатами позачергових виборів Верховної Ради в жовтні 2014 очолювана Юлією Тимошенко партія Батьківщина потрапила в український парламент, показавши результат 5,68%.

На питання про свої доходи і дорогих нарядах відповідає: "Жінка може виглядати на мільйон, не маючи в кишені ні гривні. І може виглядати на гривню, маючи навіть мільярд. Я вже давно не займаюся бізнесом і сподіваюся, мій чоловік і надалі зможе мене забезпечити платтями ".

Серед прізвиськ Ю.Тимошенко - Леді Ю (за аналогією з Леді Ді - харизматичною англійською принцесою Діаною), "жінка на мільярд доларів", "газова принцеса".

Руслана Лижичко

Українська співачка, автор-виконавець і продюсер, відома як просто Руслана. Переможниця конкурсу пісні "Євробачення" в 2004 році, за що в тому ж році отримала звання народної артистки України.

Її шлях в політиці почався в 2004 році. Під час Помаранчевої революції у 2004 році Руслана активно підтримувала кандидата в президенти України Віктора Ющенка. Своє рішення мотивувала тим, що Віктор Ющенко намагається об'єднувати український народ. Із травня 2004 року по лютий 2005 року Руслана Степанівна - радник Прем'єр-міністра України Віктора Януковича на громадських засадах. При призначенні на посаду заявила, що не має наміру займатися політикою, а бачить себе виключно в музиці.

З березня 2006 Руслана стала депутатом Верховної ради від блоку "Наша Україна". Під час передвиборної компанії просила Тимошенко не бити по Ющенку і його команді, а створити коаліцію. Незабаром сама відмовилася від депутатського мандата.

На Президентських виборах на Україні 2010 року активно виступала на підтримку кандидата Юлії Тимошенко і була її довіреною особою у Львівській області.

Тетяна Донець

Була депутатом Шевченківської районної в місті Києві ради V скликання (2006-2010рр.) І депутатом Верховної Ради VII скликання. У Раду пройшла під номером 20 партії "Народний фронт" і є членом фракції політсили.

Основна сфера політичної діяльності Донець - медицина і охорона здоров'я, також вона займається питаннями приватизації. Донець є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я та членом Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

До речі, пані Донець не бідні опозиціонерка - вона мільйонерка, яка до парламентської роботи успішно займалася бізнесом. У прекрасної блондинки були і мережу магазинів, які продавали модний одяг, і мережа фірм, які займалися операціями з нерухомістю, і юридична компанія.

Сім'я Донець відома своїми зв'язками з опальним екс-прем'єром України Павлом Лазаренком. За словами самої Тетяни, отець Анатолій хрестив дочок Лазаренко. Як вивідали всюдисущі ЗМІ, крім цього, Донець представляв інтереси Лазаренко в компанії "Омега". Нібито, перед арештом Лазаренко переписав на Наталію Донець деякі свої активи для зберігання. Зокрема, ріелторську компанію "Будинок", готель "Асторія" (там Тетяна Донець нібито працювала керуючої) і аграрне підприємство "Добробут". Згодом через суди Наталія Донець зуміла переписати ці підприємства на себе, стверджують ЗМІ.

Сьогодні Тетяна Донець, судячи з декларації, має п'ять квартир, площа яких варіюється від 132,8 кв. м до 360,7 кв. м. Крім того, народна обраниця має будинок на 405,4 кв. м і шість об'єктів нерухомості на 2,2 тис. кв. м. У порівнянні з попередніми роками, нерухомості у неї стало менше.

Тетяна їздить на дорогій іномарці PORSCHE CAYENNE (4510 куб. См, 2006 року випуску). У 2013 році Донець каталася по столичних дорогах і на Bentley Continental 2007 року випуску. На банківських рахунках зберігає близько 1,5 млн гривень.

За її словами, красива зовнішність - не вирок якості законодавчої роботи.

Вікторія Сюмар

37-річна Вікторія Сюмар, сьомий номер "Народного фронту", заступник голови депутатської фракції політсили. До отримання мандата Сюмар працювала в ЗМІ, займалася громадською діяльністю, викладала журналістику в КНУ ім. Т.Шевченка. У роки президентства Віктора Ющенка (2005-2010рр.) Сюмар була членом громадської ради при Комітеті Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, а також членом Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України.

Після втечі президента Віктора Януковича, в.о. президента Олександр Турчинов призначив Сюмар заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Цей пост вона покинула на початку червня 2014 року.

Злата Огневич

Ім'я при народженні - Інна Леонідівна Бордюг, рід. 12 січня 1986, Мурманськ) - українська співачка. Представниця України на конкурсі пісні Євробачення 2013. Заслужена артистка Автономної Республіки Крим.

Підтримувала євромайдан в 2014 році і засуджує анексію Криму, в якому залишилися жити її батьки.

У 2014 році стала народним депутатом України VIII скликання від Радикальної партії Олега Ляшка (йшла під номером 4). Злата багато разів їздила в зону АТО, співала для солдатів. Там і познайомилася з першим номером списку, який запросив її піти в політику. До цього вона ніколи політичною діяльністю не захоплювалася, а про законопроекти, треба думати, має саме загальне уявлення. Красуня прикрашає своєю присутністю зал і не забуває фотографуватися на тлі сумних і злих депутатів. Її любов до Селфі, в тому числі на заблокованій трибуні, вже встигла викликати критику і насмішки в мережі.

Інна Богословська

У березні 1998 року обрана народним депутатом України (Третього скликання). У Верховній раді Богословська працювала в парламентському комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, з 2000 року стала першим заступником голови бюджетного комітету Верховної Ради. Законодавчі ініціативи: активна участь в роботі над Бюджетним, Кримінальним, Цивільним, Господарським і Податковим кодексами.

У 2001 році очолила Конституційно-демократичну партію. У січні 2003 року ініціювала створення громадського об'єднання "Віче України", мета якого - становлення громадянського суспільства та сприяння розвитку освіти, культури та філософії бізнесу на Україні.

З травня 2003 до січня 2004 року очолювала Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва. З квітня 2007 року Інна Богословська займала пост заступника Міністра юстиції.

З жовтня 2007 року по травень 2009 року - народний депутат України від Партії регіонів. З листопада 2007 р -заступник голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради.

У червні 2009 р виключена з фракції Партії регіонів і оголошена позафракційним депутатом.

4 вересня 2009 року СБУ направила до Генпрокуратури матеріали зі звинуваченнями на адресу Інни Богословської в закликах до порушення територіальної цілісності України. Біг-борди Богословської, розміщені в Севастополі, містили гасло "Досить ділити Севастополь! Дамо місту статус українсько-російської території!". Сама Богословська назвала дії СБУ "яскравим прикладом того, що СБУ стала політичною зброєю знищення конкурентів на президентських виборах". Була кандидатом в Президенти України-2010 [, де набрала менше відсотка голосів виборців.

У жовтні 2010 р І.Богословська відновлена ​​в Партії регіонів і в політраді партії. У грудні 2013 р вийшла з фракції Партії регіонів.

Наталія Королевська

Політичний і державний діяч, колишній міністр соціальної політики України (2012-2014), лідер партії "Україна - Вперед!". Була кандидатом на виборах президента України в 2014 році. 30 квітня 2014 року зняла свою кандидатуру.

Народний депутат України V і VI скликань від БЮТ, глава Комітету Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва (2007-2012). 24 грудня 2012 була призначена міністром соціальної політики.

В кінці вересня 2014 року став №8 в списку кандидатів в народні депутати України у позачергових парламентських виборах від партії "Опозиційний блок (партія)", до якого увійшла партія "Україна - Вперед!". В ході виборів стала депутатом Верховної Ради VIII скликання разом з чоловіком.

У січні 2015 року народний депутат від блоку Петра Порошенка Ірина Геращенко відправила в Генпрокуратуру України запит на перевірку можливих фінансових зв'язків Королівський зі збройними формуваннями самопроголошеної ЛНР. Приводом стало відеозвернення тамтешніх козаків, які назвали керівника ЛНР Ігоря Плотницького людиною Наталії Королевської.

У березні 2015 року отримала пост віце-прем'єра з питань соціальної політики та пенсійну реформу в тіньовому кабінеті міністрів, створеному партією "Опозиційний блок".

Олена Кошелєва

Народний депутат України 8 скликання, Радикальна Партія Олега Ляшка. Стала відома як липова і найзагадковіша депутатка після того, як з'явилася на першому засіданні Верховної Ради в дорогій шубі з золотим IPhone в оточенні охоронців і не змогла пояснити їх походження.

25-річна раніше безробітна харків'янка Олена Кошелєва - депутат від партії Олега Ляшка, в його виборчому списку отримала прохідний 13-й номер. Ще до виборів ЗМІ публікували її фото еротичного характеру, які вона раніше викладала в соцмережу. А в перший день свого депутатства, 27 листопада, дівчина не відповіла на просте запитання журналіста про державний устрій України. Журналісти помітили - у неї два охоронця, норкова шуба і сумка, яка коштує тисячу доларів.

В описі на сайті партії Кошелева була охарактеризована як "волонтер харківського госпіталю". Освіти у неї два, дівчина отримала дипломи Харківського національного університету радіоелектроніки та Харківського національного технічного університету будівництва та архітектури.

Будучи студенткою, Кошелева підробляла адміністратором в ресторані Ciro`s Pomodoro. Як говориться в її резюме, там вона організовувала роботу закладу, розробляла план проведення і обслуговування банкетів і фуршетів, навчала співробітників стандартам сервісу. З червня 2013 року Олена Кошелєва шукала роботу.

Раніше "Обозреватель" публікував нові тренди молодшою ​​Ради - короткі спідниці і стильні намиста .

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация