ТОВ «БАЛТІЙСЬКИЙ ЗАВОД - СУДНОБУДУВАННЯ»

В середині 19 століття в гирлі Великий Неви народжується одне з найбільших підприємств Санкт-Петербурга - Балтійський завод. Купець Карр М.Є. і інженер-суднобудівник Макферсон М.Л. 26 травня 1856 заснували приватне підприємство. Починається нова ера вітчизняного суднобудування. Інженери створюють унікальні проекти. Завод займається будівництвом металевих кораблів для військового флоту Росії. У 1862 році заводчани спустили на воду, обладнану за останнім словом техніки броненосний канонерського човна «Досвід».

Чотири десятиліття борознив морські простори броненосний корабель «Адмірал Лазарєв», побудований на заводі в 70-і роки 19-го століття. Спираючись на досвід будівництва подібних кораблів Балтійський завод приступає до серійного випуску крейсерів і підводних човнів.

У важкі для всієї країни роки Великої вітчизняної війни, Балтійський завод ні на один день не припиняв своєї роботи. Фронт вимагав самовідданої роботи від кожного, і заводчани випускали боєприпаси, ремонтували кораблі, налагодили будівництво барж для Дороги життя. Ми вдячні і шануємо пам'ять всіх тих, хто, незважаючи на позбавлення, трудився день у день, наближаючи день Перемоги. У післявоєнні роки завод починає освоювати цивільне суднобудування. Зі стапелів один за одним сходять танкери, суховантажі, хімовози, рефрижератори, науково-дослідні судна і, звичайно, ж криголами.

Криголами - це візитна картка Балтійського заводу. У 1974 році досягає Північного полюса головний криголам «Арктика». За ним йде ціла низка атомохода, яка завершується будівництвом найбільшого в світі атомного криголама «50 років Перемоги». Так само балтійці пишаються ще одним своїм дітищем, що не має аналогів - важким атомним ракетним крейсером «Петро Великий».

Сьогодні на заводі будуються наступники легендарних криголамів найпотужніші в світі (60 МВт) Арктика, Сибір і Урал. Перша в світі плавуча атомна станція «Академік Ломоносов» готується до швартових випробувань у добудовчої набережній Балтійського заводу. Найпотужніший дизель-електричний криголам «Віктор Черномирдін» добудовується на другому стапелі. Балтійці як в колишні часи пишаються своїми творіннями.

Передові технології в галузі суднобудування є сусідами з сучасними методами підготовки персоналу. На Балтійському заводі впроваджені і успішно розвиваються цілий ряд проектів, присвячених молоді. Нашим улюбленим дітищем став проект «Спадкоємці знань - молодіжний кадровий резерв», який ось уже третій рік приваблює на завод талановиту молодь. Студенти старших курсів, пройшовши кілька етапів відбору, потрапляють в різні підрозділи заводу і під чуйним керівництвом досвідчених наставників оволодівають азами складної, але в той же час такої цікавої і навіть частково романтичною професією суднобудівника. Протягом усього навчального року (з вересня по травень) талановитим студентам надається можливість придбати професію, поєднуючи навчання в університеті і роботу на заводі за індивідуальним графіком. Хлопці разом з університетським дипломом отримують диплом про підвищення кваліфікації, і після церемонії нагородження, колишні бакалаври і магістри, вливаються в дружний колектив справжніх балтійців. Мрії про морських просторах і могутніх флотиліях для деяких стають реальністю. Величні суду сходять зі стапелів Балтійського заводу і в кожному з них є частка праці рябят, які зовсім недавно втекли після лекцій на завод, щоб стати корабелами. Якщо і Ви хочете спробувати свої сили в галузі суднобудування відправляйте свої заявки на участь в проекті за адресою [email protected]

Інженери добре, я б в робітники пішов, хай мене навчать. Проект «Школа молодого робітника» дає можливість за короткий період придбати цікаву і затребувану професію суднобудівника. Майбутні збирачі корпусів металевих суден, трубопроводчики, збирачі-достроіщікі отримують не тільки теоретичні знання, а й практичні навички безпосередньо на виробництві. Купуючи дефіцитну професію, вони знаходять своє місце в житті і гордо носять ім'я балтійців.

Так само ми організуємо тематичні екскурсії, приймаємо студентів на практику, проводимо конференції суднобудівників.

Детальну інформацію можна знайти на нашому сайті http://www.bz.ru

В середині 19 століття в гирлі Великий Неви народжується одне з найбільших підприємств Санкт-Петербурга - Балтійський завод

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация