У 1991-му в Україні заплакали "Багаті" і обрали першу красуню

  1. АВТОРИ:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

22 березня 2011, 7:30 Переглядів: 22 березня 2011, 7:30 Переглядів:   Міс Україна-тисячі дев'ятсот дев'яносто одна Ольга Овчаренко

Міс Україна-тисячі дев'ятсот дев'яносто одна Ольга Овчаренко.

Читайте також 20 років України: путч, незалежність і кінець СРСР

ОБРАЛИ ПЕРШУ УКРАЇНСЬКУ КРАСУНЮ

2-3 лютого 1991 року в Палаці " Україна "Провели Перший національний конкурс краси. 24 вчорашні комсомолки і піонерки дефілювали по сцені в закритих купальниках і відкритих нарядах, а в перервах глядачів розважали ... хор імені Верьовки та ансамбль імені Вірського. Першою красунею тоді вибрали 17-річну київську студентку Ольгу Овчаренко. Дівчина з порядковим номером "1" на руці і в сукні з буфами приймала корону, ридаючи ридма. А на додачу отримала контракт на 25 тисяч "дерев'яних" рублів і турне до Канади на святкування 100-річчя трудової еміграції українців. А через рік Ольга, закинувши навчання на батьківщині, поїхала в Лос-Анджелес. Деякий час красуня числилася в списках моделей агентства LA MODELS, потім працювала з відомим фотографом Томом Керрі. Овчаренко досі живе в Лос-Анджелесі. І, як розповів "Сегодня" її батько Юрій Григорович, володіє компанією, яка займається архітектурою та дизайном. у 37-річної Ольги чоловік - бізнесмен, а дочки Інна і Марія вчаться в школі.

Читайте також "Міс Україна": 7 переможниць - з олігархами, 4 - не при справах

"Хлопці з Бандерштадту", ЕМІГРАЦІЯ СКРИПКИ, І ВСЕ ЙДЕ ПО ПЛАНУ

Хлопці з Бандерштадту, ЕМІГРАЦІЯ СКРИПКИ, І ВСЕ ЙДЕ ПО ПЛАНУ

Збираючись в кінці 1980-х пограти "для душі", музиканти львівського гурту з багатообіцяючою назвою "Брати Гадюкіни" навряд чи думали про те, що вже через пару років їх будуть називати "українськими Rolling Stones". Що вийшов в 1991-му альбом "Ми - хлопці з Бандерштадту" справив ефект бомби, що розірвалася - такий соковитий коктейль панку, реггі, фольку, рок-н-ролу, підкріплений неприхованим стьобом і приправлений галицьким колоритом наші меломани чули, мабуть, вперше. А от лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олега Скрипка і гітарист Олександр Піпа в цьому ж році переїхали в Париж. "Творче відрядження" музикантів затягнулася на п'ять років. Про свою французького життя Скрипка розповідав: "Так сталося, що французи стали возити до себе радянські рок-групи. Я граю на баяні, а у французів це дуже модно і популярно." ВВ "там класно сприймалося публікою. Там же я одружився на француженці Марі. Вона була також і адміністратором "ВВ". А після розриву з нею згорнулася і приватна, і професійне життя. Ми повертаємося назад в Україну. Це був 1997 рік ". А між тим простори всього СРСР в 1991 році підкорювала група "Технологія" - російськомовна копія популярного "Депеш мод". В цьому ж році широкий загал радянської молоді заразилися творчістю нині вже легендарного гурту "Гражданская оборона" Єгора Лєтова. З тих пір пісня "Межі ключ переламаний навпіл ..., а перебудова все йде, йде за планом" звучить пізніми вечорами у дворах всього колишнього Союзу. При тому що багато "виконавці" вже і не пам'ятають, що це за перебудова така, про яку співав Єгор ...

БАГАТІ ТЕЖ заплакала

У листопаді 1991 року Україна вперше дізналася, що "Багаті теж плачуть". Це був другий латиноамериканський серіал (після "Рабині Ізаури", яку показали в 1988-1989 роках), який прорвався на наші екрани. Однак саме з нього почався переможний хід "телемила" по просторах колишнього СРСР, виконуючи роль психотерапевта для змученого невизначеністю і наляканого глобальними змінами пострадянського народу. нехитра історія Маріанни Вільяреаль (Вероніка Кастро), яка втратила батька і пішла з дому, де господинею стала зла мачуха, полонила як жінок, так і чоловіків. Під час показу серій вулиці міст стрімко порожніли. Всі ці пристрасті: палка любов до Луїс Альберто, втрата сина, його довгі пошуки, розрив з коханою людиною і удочеріння дівчинки з притулку змушували людей забути про свої жалі і проблемах. Ще б пак, як можна на щось скаржитися, коли "у Маріанни і то не всі слава богу!" (З розмови в черзі за цукром).

ЗДРАВСТВУЙ, ЛЯЛЬКА БАРБИ

ЗДРАВСТВУЙ, ЛЯЛЬКА БАРБИ

У 1991 році на простори ще не розпався СРСР "ступили" довгі ніжки Барбі. Мініатюрних пластмасових леді везли в основному з Польщі та Німеччини. "Мій чоловік служив у Східній Німеччині і купив нашим донькам ляльку за 60 марок. Для порівняння: за 200 можна було купити" Жигулі ". Але у нас в Україні її ціна виросла б в 5, а то і більше разів. Їх були лічені одиниці в Києві ", - згадує киянка Людмила Костянтинівна. "Мені подарували Барбі на день народження, і я до сих пір пам'ятаю своє щастя . Ляльку навіть порівнювати не можна було з радянськими пупсиками! Їй можна було робити різні зачіски. У неї були туфельки! Її можна було одягати в різні сукні. Додатковий гардероб для ляльки тоді не продавався, і його шила моя бабуся, - згадує киянка Ірина. - І ще запам'яталося, як я принесла ляльку в школу. Навіть вчителі просили подивитися ляльку ".

Читайте також Україна в 1991 році: смерть СРСР, вибір Кравчука і кримінальний беспредел

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У 1991-му в Україні заплакали" Багаті "і обрали першу красуню". інші Архів дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОРИ:

Шевченко Арина, Панченко Алекс, Данилова Тетяна, Влад Абрамов

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация