= Алла Пугачова і п'ять кращих пісень написаних нею =. Обговорення на LiveInternet

У 2000 році, після виступу Алли Борисівни Пугачової в Атлантік Сіті, одна з найвпливовіших газет Америки «Нью-Йорк Таймс», написала про геніальну співачку: «
У 2000 році, після виступу Алли Борисівни Пугачової в Атлантік Сіті, одна з найвпливовіших газет Америки «Нью-Йорк Таймс», написала про геніальну співачку: «... богиня російської поп-музики, московська Тіна Тернер з присмаком Едіт Піаф, чиї пісні відбили мріяння і надії мільйонів людей ... ». З поважним виданням абсолютно згодні громадяни нашої країни!
Сьогодні, 15 квітня, з легендою Російської естради виповнюється 64 роки. Заспівавши на конкурсі «Золотий Орфей» в Болгарії (1975 р) свій безсмертний хіт «Арлекіно», Алла Пугачова назавжди заволоділа серцями слухачів, ставши повноправною царицею російського музичного Олімпу. Навіть близько не допускаючи до свого трону вже сорок років, жодного естрадного виконавця.

Змінюються роки, режими і мода, але незмінна гаряча, віддана любов публіки до блискучої, неповторною «Жінці, яка співає», в чий репертуар увійшло понад 500 творів на 7 мовах світу. З них до 101 пісні Алла Борисівна написала музику, а до 17-ти, в тому числі, і слова.
4 березня 2010 року в столиці Болгарії - Софії, там, звідки багато років тому почалася її зоряна кар'єра, останнім поданням прощального туру «Сни про любов», Народна артистка СРСР, лауреат Державної премії Росії, володар шести національних премій «Овація», велика російська співачка закінчила свою концертну діяльність.

Давайте згадаємо 5 найбільш популярних і улюблених народом пісень, які Алла Борисівна Пугачова написала особисто.
«Єдиний вальс» - найперше твір, створений в 1967 р, в поїздці в Заполяр'ї. Протягом року, радіостанція «Юність» була змушена за заявками слухачів ставити в ефір пісню «Робот», записану для програми Всесоюзного радіо «Доброго ранку». Потім ще дві композиції сповнені Пугачової перемагають в конкурсі «Пісня місяця» і Алла Борисівна потрапляє в агітбригаду радіостанції, об'їздив з численними концертами найдальші куточки країни.

«Приїжджай» (1977 р). Пісня, під яку гірко плакало все жіноче населення Радянського Союзу. Пронизлива, щемлива, відчайдушна, вона була написана Аллою Пугачовою для легендарного фільму - «Жінка, яка співає» (До речі, музика до однойменної пісні, що стала гімном всієї творчості чудової співачки, теж створена Аллою Борисівною). Фільм - лідер прокату 1978 року, його подивилося 60 млн глядачів.

«Осінь» (1984). Пісня з моменту створення займає високі позиції в рейтингу творів, що виконуються Аллою Пугачовою, (№7 за результатами голосування музичного порталу Megalyrics.ru, обганяючи такі хіти як «Так само як всі» - №12, «Айсберг» - №13, «Любов похожая на сон »- №16).

«Мері» (1995 р) Композиція увійшла в 13-й альбом співачки: «Не робіть мені боляче, панове!» (1995), який мав величезний успіх - гонорар Алли Пугачової склав сто тисяч доларів, що є рекордною сумою в шоу-бізнесі тих років.
В анотації до альбому Алла Борисівна подякувала Віктору Зінчука за соло в пісні «Мері». Крім неї, в альбомі є ще два твори музику і слова до яких написала Алла Пугачова - «То йди ж сюди» і «Ах, як живеться мені сьогодні!».

«Примадонна» (1997 р). Ця пісня була створена для Валерія Меладзе - збирався представляти країну на конкурсі Євробачення 1997 року. Але Меладзе захворів і терміново умовили їхати Аллу Борисівну, в результаті отримала за результатами голосування 15-е місце.
У 1998 р композиція (французькою мовою) була включена в 14-й альбом Алли Пугачової: «Так!». Художнє оформлення якого виконано по її малюнками.

Яскрава, непередбачувана, зачаровує своїм феєричним талантом співачка, з першого ж виконання цієї пісні для широкої публіки отримала звання «Примадонни».
І залишиться нею назавжди!

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация