книги

Народження Всесвітнього клубу одеситів збігається за часом з виходом першого клубного видання - газети   Всесвітні одеські новини Народження Всесвітнього клубу одеситів збігається за часом з виходом першого клубного видання - газети "Всесвітні одеські новини" . Потім клуб почав випускати літературно-художній і історико-краєзнавчий альманах "Дерибасівська - Рішельєвська" , Десятий номер якого повинен вийти до 2 вересня 2002 року - дня народження Одеси.

Тут же хотілося б зосередити увагу на декількох серіях книг, що стали відомими далеко за межами Одеси. Укладач і редактор цих книг віце-президент ВКО Є. Голубовський.

Перша серія, на яку хотілося б звернути увагу - комментированное перевидання (перше в колишньому СРСР) трьох книг нашого відомого земляка Володимира (Зеєва) Жаботинського. Вийшли роман про Одесу "П'ятеро" , переклади з Хаїма-Нахмана Бялика і власні вірші В.Жаботинського .

Друга серія - вінки видатним поетам ХХ століття. Після "Вінка Ахматової" і "Вінка Пастернаку", нарешті, вийшов через 10 років після перших - " вінок Мандельштама ".

Ще одна серія, до якої хотілося б привернути увагу, це серія ілюстрованих збірників віршів поетів початку ХХ століття, забутих, зниклих і зараз повернутих читачеві. Починалася ця серія книгою віршів Ю. Олеші "Хмара" , Потім послідували книги А. Фиолетова , В. Інбер , Н. Крандіевской-Толстой , В. Пяста , Нарешті, альманах " ковчег ", Виданий в 1920 році в Феодосії з віршами одеських поетів.

До видань, якими Клуб пишається, слід віднести і збірку віршів Юрія Михайлика , Що живе зараз в Австралії, але - і в цьому переконує час - залишається найкращим поетом післявоєнної Одеси.

У 2004 р Всесвітній клуб одеситів випустив: Альбом "Одеса в нових пам'ятниках, меморіальних дошках і будівлях"

У 2007 році Всесвітній клуб одеситів видав книгу М.М. Жванецького " моя Одеса ".

У 2011 р Всесвітній клуб одеситів випустив книгу Ісаака Бабеля « Конармия »З ілюстраціями відомого одеського художника Юхима Ладиженського. У книгу включені доповнення до «Конармії» і щоденник 1920 р

У 2011 році почалася реалізація спільного проекту Клубу та АТ «Пласке» з випуску «Одеської бібліотеки», в яку включені кращі твори одеських авторів різних років. Планується кожен квартал, паралельно випуску чергового номера альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська», буде виходити черговий том.

Першою ластівкою цього проекту став випуск в грудні 2011 року спільного видання альманаху N 47 і книги Анатолія Горбатюка " Хоч джаз і не народився в Одесі ".

У лютому 2012 року спільно з альманаху N48 видана книга Юхима Зозулі " майстерня чоловіків "

Представляємо також книги

  • Семен Кірсанов. " Кірсанов до Кірсанова "," Зодіак ", Одеса, 2007
  • Перікл Ставрів. " На помаху крила ", BMB, Одеса, 2003
  • « Повернення "Ковчега" », Вид-во« Друк », Одеса, 2002
  • Володимир Пяст. « передчуття огорожі », Вид-во« Друк », Одеса, 2000
  • Юрій Олеша. « хмара », Одеса, 1999
  • Юрій Михайлик. « край моря », Вид-во« Друк », Одеса, 2001
  • « вінок Мандельштама », Вид-во« Друк », Одеса, 2001
  • Наталія Крандієвська-Толстая. « світло відокремлений », Одеса, 1999
  • Володимир Кац. « культурний шар »Восьмивірш, Изд-во« Друк », Одеса, 2002
  • Володимир Жаботинський . «П'ятеро» , Изд-во «Друк», Одеса, 2000
  • Володимир Жаботинський . «Я - син своєї доби» , Изд-во «Друк», Одеса, 2001
  • Володимир Жаботинський . «Переклади пісень і поем Хаїма-Нахмана Бялика» , Изд-во «Друк», Одеса, 2000
  • Віра Інбер. « Квіти на асфальті », Вид-во« Друк », Одеса, 2000
  • Анатолій Фіолет. « Про конях простого звання », Одеса, 2000
  • Анатолій Горбатюк " Хоч джаз і не народився в Одесі "

Всі книги видані за рахунок коштів меценатів колекціонерська тиражами в 100-200 примірників. Про кожну з них можна багато дізнатися в передмовах, якими вони відкриваються.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация