Троя

Я майже напевно не зможу настільки барвисто розповісти, про що цей фільм, як одна моя знайома блондинка, тому спочатку даю їй слово, а потім вже поділюся своїми враженнями Я майже напевно не зможу настільки барвисто розповісти, про що цей фільм, як одна моя знайома блондинка, тому спочатку даю їй слово, а потім вже поділюся своїми враженнями. Отже, про фільм "Троя" від блондинки Олени ...

"Ой, ну я не знаю. Ну, коротше, Агамемнон - він такий солідний папік. Дідок, але міцненький. Все ходив, воював-воював. Набрів на чергове військо. А у них традиція: щоб не влаштовувати зайвого кровопролиття, виставляють по воїну з кожного боку. Хто переможе - то військо перемогло, а царю з протилежного боку переходять всі землі і воїни. Я думала, з того боку мій улюблений Рокчік вийде. Фіга! Якийсь інший. Але теж солідний, весь в м'язі і кричить як рестлер. Ну, думаю, зараз йому Піттушку і виставлять. і точно, Агамемнон як почав кричати: "Ахіллес! Ахіллес! Ахіллес! "- я мало не оглухла. Але Ахіллеса-то і немає? Де він! Мабуть, з бабою якийсь! І точно! Валяється в наметі з дівкою весь такий стомлений-стомлений, з такою попою-попкою ... Та ладно вам, попка як попка. Офігітельская. Я думаю, як він з такою попку ... Ні, то є як він після цієї дівки битися-то буде? Звісна річ, після любовних ігор мужик не здатний до ладу навіть посуд помити. Типу, він всю енергію витратив на любов. Ми-то знаємо, що це нісенітниця повна, але кіно знімав мужик, тому він пішов на поводу забобонів.

Але Бредік - молодчинка Але Бредік - молодчинка. Стало зрозуміло, начепив залізяки і пішов воювати з рестлером. Він коли вийшов - я навіть перелякалася. Уявляєте, коштує ця гора мишцатая з такою тупою-тупій морденіт, а проти нього - Бредік. До речі, він класно накачався. Причому грамотно так накачався - не тупо, немає. Просто такий рельєф, живота ніякого немає, попка маленька, плечики широкі ... Чому такі хлопчики дістаються всяким уродка, ви не знаєте?

Ну, коротше, тут бій - я аж вся напружилася Ну, коротше, тут бій - я аж вся напружилася. Піттік раз - і побіг швидко-швидко прямо на цього виродка. Наче на паровоз біжить. Урод розмахнувся, раз - спис в нього! Я аж пригнулась! А Бредік раз - і відбив! А потім стриб орлом - і виродку прямо в шию мечем. Зверху, як яструб. Я аж заверещала, тому що ця спритність перемогла силу. А Бредік потім до воїнів підбігає і давай кричати: "Ну хто на мене?" Типу, хвалився. Ніхто і не вийшов. Якщо він цього мускуліка завалив, хто з ним зв'язуватися буде? А дівок там в рядах не було. Вони б миттю повисипали, щоб Бредік їх переміг. Ну, коротше, цей Агамемнон всіх захопив. Але Бредік відразу сказав, що Агамемнон йому не цар і що взагалі йому ніхто не цар. Він самотній воїн-герой. Клас, так? Незалежний такий, в блискучих залозках ...

Ну а тут історія з цієї чувирлой Ну а тут історія з цієї чувирлой. Коротше, Гектор з Орландіком приїхали заміряться з Менелаем. Ну, всякі п'янки-фіганкі. Минулий цієї справи великий любитель - алкаш-надомник. Плюс ще дівки всякі навколо. Але Орландік-то - він не такий! Чистий Паріс. Сидить собі скромнеченько в кутку, очима поблискує - істіскала б всього. А навпроти - та сама Ленка-Крюгер, дружина Менелая. Думаєте, це Орландік її спокусив? Чорта за два! Давно відомо, що сучка не захоче, кобель не вскочила! Адже Крюгерше, як жінці в соку, нецікаво, що її Минулий постійно квасить і дівок щипає. Їй же теж потрібно спілкування і увага. Ну, вона, типу, збігає в спальню. Орландік - за нею. Коли він туди входить, нам, глядачам, стає зрозуміло, що ця парочка вже давно знайома в самому інтимному сенсі. І тут вони починають цілуватися, та так пристрасно і ефектно, що я навіть про Піттіке забула, чесне слово. Таких п'янких і палких поцілунків я вже давно не бачила. По-справжньому красиві поцілунки. Хоча, на мій погляд, ця Крюгерша - та ще Олена. Не схожа.

Загалом, не дивно, що Орландік її протягнув на корабель і поставив брата Гектора перед фактом: раніше у нього були захоплення юності, а тепер - дуже глибоке почуття Загалом, не дивно, що Орландік її протягнув на корабель і поставив брата Гектора перед фактом: раніше у нього були захоплення юності, а тепер - дуже глибоке почуття. Гектор, звичайно, засмутився. Вони уклали мир, а тепер, коли Орландік у Менелая повів дружину, йому і горілка буде не в радість, і дівки. Так що замість світу вони в Трою свого батька везуть одні проблеми. Ну і Крюгершу, хоча татові-то вона навіщо? Вона ж Орландікова. Але Гектор любить свого братика, тому приймає нелегке рішення їхати до тата.

А Минулий, як тільки проспався, побіг до свого брата - Агамемнона А Минулий, як тільки проспався, побіг до свого брата - Агамемнона. Відчуваєте думка? Вони були родичі. Агамемнон, який давно хотів попалити Трою вогнем і мечем, а брат все не давав, каже: "Тепер ти зрозумів, які вони тварі? Пішли на Трою". Але одні вони на Трою йти не можуть - потрібен крутий хлопець. Хто? Бредік, зрозуміло. Але він же незалежний. Бару я, каже Бредік, всю вашу Трою і Грецію до свиней. Тоді Агамемнон послав до нього Одіссея у виконанні Бороміра. Теж душка, до речі. Шкода, що його весь час вбивають майже на початку фільму. Коротше, Боромир приходить до Бредіку і починає ці дурні терки: мовляв, батьківщина в небезпеці, так як ти можеш відсиджуватися на грубці і все таке. Чесно кажучи, мене мало не знудило. Ненавиджу ці соплі про славу, велич і безсмертя. Як їх самих щось не ламає таке вимовляти? Але тут Бредік пішов до Мамусик і запитав, що йому робити. Ну, Мамусик йому і пояснила, що або він одружується і веде гідне життя батька родини, або йде на війну, там прославляється, але поканчивают життя в бою як герой. Причому мені здалося, що сама Мамусик підштовхує Піттіка до другого варіанту, що не робить честі картині, тому що материнське серце - воно завжди бажає кращого своєму дитю.

Бредік (він Ахіллес, я не сказала Бредік (він Ахіллес, я не сказала?), Звичайно, вибирає суцільне геройство, бере своїх пацанів і їде з військом Агамемнона-Менелая визволяти Ленку-проблядушку і грабувати стародавнє місто, стежив собі сраженческій вінок. Так, а в Троє - повна згода. Папа побачив Крюгершу, офонарел від її юної краси (звичайні кіношні умовності, на мій погляд, тому що у нас в ПТУ таких повно) і сказав, що синів підтримує, тому буде битися хоч з усією Грецією. Крім того, Троя неприступна і сповнена харчів, так що протримаємося.

І ось тут фільм став дуже захоплювати І ось тут фільм став дуже захоплювати. Коли я побачила, як вони їдуть по морю до Трої, то почала перейматися духом чоловічої дружби і почуття ліктя. Може, хтось і скаже, що неможливо зачаруватись Бредом Піттом, які витратили рік важких тренувань на цю роль, але вона буде явна брехуха. Він, може, і не схожий на справжнього Ахіллеса, але його мужня краса, яку нерідко показували оголеним, приємно пестила погляди тих, хто не хотів бути ханжами.

Ахіллес були неслухняні Агамемнона, коли той сказав атакувати в складі основної групи військ Ахіллес були неслухняні Агамемнона, коли той сказав атакувати в складі основної групи військ. Адже він пішов в бій не заради тактичного успіху, а заради слави воїна, прославленого в століттях. Тому Ахіллес сказав своїм доблесним Берсеркери на чолі з дуже колоритним і мужнім Евдорусом: "Я вам цар, а не Агамемнон. Вперед, сини Еллади, в атаку веду вас я, герой Ахіллес!" І тут пішла суцільна висадка в Нормандії. Ахіллес зі своїм летючим військом всіх знищив і захопив храм Аполлона, де показав презирство до троянським богам, тому що він як герой був атеїст. У швидкоплинному бою з Гектором, який охороняв узбережжі, Ахіллес пощадив мужнього воїна і сказав: "Не час вбивати царів".

І тут пішла любовна лінія, яка, як я вважаю, червоною ниткою пройшла через весь цей неабиякий фільм, тому що в храмі Аполлона Ахіллес виявив Бріс - сестру Гектора і Орландіка, дочку царя Трої І тут пішла любовна лінія, яка, як я вважаю, червоною ниткою пройшла через весь цей неабиякий фільм, тому що в храмі Аполлона Ахіллес виявив Бріс - сестру Гектора і Орландіка, дочку царя Трої. Вони любили сестру, але Брісея дала обітницю невинності Аполлону. Але коли з'явився Бредік, всім в залі стало зрозуміло, що ця невинність перед обличчям мужнього воїна розтане як дим. Звичайно, не обійшлося і без штампів, по сто раз розжованих в інших фільмах: вона йому дісталася як трофей, але він не скористався її безпорадним становищем, а спокусив абсолютно чесно. Але тут режисер в цю лінію вніс складову сварки Ахіллеса і Агамемнона, і любов героя з дочкою царя заграла іншими фарбами.

До речі, мені дуже сподобалося, що Ахіллес за весь фільм не сказав ніяких я тебе люблю Бріс До речі, мені дуже сподобалося, що Ахіллес за весь фільм не сказав ніяких "я тебе люблю" Бріс. Він просто любив її - ревно і ненаситно, всім своїм тренованим тілом, демонструючи ніжність і бажання. Як добре, що вони не стали псувати ці побиті слова про кохання, а віддали все на напівнатяки тел. Ситуація ще ускладнюється тим, що Брісея колишеться між бажанням убити і любити, адже Ахіллес - він же ворог Трої! Але юність перемагає, і весь цей Аполлон може горіти вогнем!

Коли фільм раптом підійшов до кінця, я усвідомила, що дуже хочу ще Коли фільм раптом підійшов до кінця, я усвідомила, що дуже хочу ще! Зі мною таке рідко буває, щоб ненаситність фільмом залишилася навіть після закінчення. Хочу дивитися на плечі Ахіллеса, на його вибухову манеру бити ворога в орлиному піку, на кучері слабохарактерного, але в кінці фільму отверділого юнаки Паріса, на профіль і фас справжнього сім'янина і доблесного воїна Гектора, що зійшли з Ахіллесом в нерівному поєдинку героїчних сердець. Так, фільм зачепив мене, і я не боюся в цьому зізнатися. Зачепив філософією і непорушними істинами про те, що справжній чоловік повинен захищати свій будинок і сім'ю, а навіть супергерої на кшталт Ахіллеса в кінці кінців зустрічають свою любов і розуміють, що раніше жили неправильно. Ахіллес не встиг надихатися справжнім щастям і був убитий в битві як личить героєві, рятуючи свою кохану від підступних воїнів шкідливого Агамемнона. І це теж головна думка фільму.

Бувають фільми, які пролітають повз, як фанера над гніздом зозулі. Але бувають фільми, які надовго западають в душу своїм високим мистецтвом, філософією і непорушними істинами добра, любові і героичности. Подивившись цей фільм, ми станемо чистішим, добрішим і світлішим душею. Не кажучи вже про те, що в картині багато прекрасних чоловічих тіл. Це теж мистецтво, про що добре розуміли греки "...

***

Чесно кажучи, важко щось додати до такого вражаючого і піднесеного розповіді людини, здатного оцінити всі найтонші нюанси картини Чесно кажучи, важко щось додати до такого вражаючого і піднесеного розповіді людини, здатного оцінити всі найтонші нюанси картини. Тому я буду зовсім короткий ... Зрозуміло, не потрібно розраховувати, що це екранізація Гомера. Це просто черговий блокбастер на "історичну" тему, який задуманий як блокбастер, знятий як блокбастер і вийшов звичайним блокбастером, не більше і не менше. Знято цілком якісно, ​​брехати не буду. Та й виглядає, загалом, досить ефектно. Правда, без богів якось порожньо, особливо для тих, хто читав першоджерело, але зате є часом оголюється Ахіллес, що виробляє вибуховий дію на незміцнілі дівочі душі.

Нам, старим циніків, оголює Ахіллес якось по барабану (хоча, не приховую, відразу виникає бажання сходити в спортзал, спробувати прибрати пузцо), а ось сцени баталій і менш пафосні персонажі - цілком сподобалися Нам, старим циніків, оголює Ахіллес якось по барабану (хоча, не приховую, відразу виникає бажання сходити в спортзал, спробувати прибрати пузцо), а ось сцени баталій і менш пафосні персонажі - цілком сподобалися. Краще за всіх, звичайно, Гектор. Ерік Бана, його грає, виглядає просто відмінно і, на мій погляд, найбільш точно відповідає стилю фільму. Причому Гектор, що приємно, не зовсім лубочний персонаж, як це зазвичай буває в подібних постановках. У виконанні Бана Гектор - фігура трагічна. Доблесний воїн, відмінний воєначальник і зразковий сім'янин - але тим не менше робить речі фактично злочинні: покриває свого братика, який через свого гормонального вибуху погубив сотні людей, абсолютно безчесним чином вбиває Менелая, знехтувавши всі закони того часу, ну і підпорядковується "вийди на двір "Ахіллеса, що вже повний ідіотизм, тому що він начальник і повинен керувати обороною. Проте мотиви вчинків Гектора цілком зрозумілі: любов до брата і все таке. Абсолютно життєвий персонаж, та й зіграно - просто відмінно.

Бред Пітт мені, що цікаво, абсолютно не сподобався, хоча як актора я його дуже люблю Бред Пітт мені, що цікаво, абсолютно не сподобався, хоча як актора я його дуже люблю. Але Ахіллес у них за сценарієм вийшов абсолютно лубочний: такий собі юнак-супермен, що обдумує життя. Весь він з себе такий непереможний герой - аж противно. Втім, тема "герой на службі дурного, властолюбного і цинічного царя" - цілком актуальна і Піттом зіграна непогано. Але аж надто він там якийсь сусально-м'язистий і "лапочка Пітт", по-іншому і не скажеш. Я не люблю "лапочку Пітта". Я люблю Пітта з Snatch і "Бійцівського клубу". Але воно і зрозуміло, що лапочка Пітт там зовсім не для старих циніків.

Блискучий Пітер О'Тул, який грає Пріама, царя Трої, - з одного боку, чудовий, як і завжди, але з іншого - як-то випадав із загальної канви Блискучий Пітер О'Тул, який грає Пріама, царя Трої, - з одного боку, чудовий, як і завжди, але з іншого - як-то випадав із загальної канви. Занадто потужний і дуже театральний. На тлі лапочки Пітта це виглядало певним дисонансом. Одним словом, він дуже хороший для цієї ефектної, але вироби ... Орландо Блум зіграв Паріса цілком гідно. Рівне, чітко і достовірно. Сцена бою з Менелаем, коли Паріс-Блум явно перелякався до чортиків, хоча намагався виглядати доблесним воїном, зіграна просто відмінно. Окремо порадували Шон Бін, на жаль, в дуже епізодичній ролі Одіссея, і вельми колоритний Вінсент Ріган, який грає Евдоруса, слугу Ахіллеса.

Під час обговорення цього фільму його зазвичай дуже люблять порівнювати з   Гладіатором   і   Королем Артуром Під час обговорення цього фільму його зазвичай дуже люблять порівнювати з "Гладіатором" і "Королем Артуром" . Причому якщо з приводу "Короля Артура" практично всі одностайні - в тому сенсі, що цей "Артур" і поряд не валявся з "Володаря кілець", - то з "Гладіатором" порівнюють набагато обережніше. Як правило, сходяться на думці, що обидва фільми поставлені дуже добротно, але "Гладіатор" у порівнянні з "Володаря кілець" значно більше "клюквоватее". Тобто "Троя" як би більш достовірна. Однак інші кажуть, що "Гладіатор" - точне переказ старовини глибокої, а "Троя" - фантазії Фарятьєва, пардон, Петерсена.

На мій погляд, Троя знята потужніші за Гладіатора На мій погляд, "Троя" знята потужніші за "Гладіатора". Та й персонажі набагато цікавіше, хоча Хоакін Фенікс в "Гладіаторі" блиснув не менш, ніж Ерік Бана в "Троє". Але в загальному і цілому ці два фільми ( "Короля Артура" я також не вважаю, бо він на порядок слабше) цілком схожі. Обидва - міцно збиті і цілком професійно зняті голлівудські блокбастери. "Троя", на мій погляд, потужніший. Ми з котом бубликом її подивилися з інтересом. Правда, Бубело так і не зрозумів, чому греки сколотили коня, а не кішку, але він, як відомо, - шалений расист!

***




***

Але Ахіллеса-то і немає?
Ні, то є як він після цієї дівки битися-то буде?
Чому такі хлопчики дістаються всяким уродка, ви не знаєте?
А Бредік потім до воїнів підбігає і давай кричати: "Ну хто на мене?
Якщо він цього мускуліка завалив, хто з ним зв'язуватися буде?
Клас, так?
Думаєте, це Орландік її спокусив?
Ну і Крюгершу, хоча татові-то вона навіщо?
Відчуваєте думка?
Агамемнон, який давно хотів попалити Трою вогнем і мечем, а брат все не давав, каже: "Тепер ти зрозумів, які вони тварі?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация