бультер'єр

  1. зміст
  2. характеристика породи
  3. Стандарт породи МКФ
  4. мініатюрний бультер'єр
  5. Зміст і догляд
  6. Див. також
  7. Бультер'єр Інформацію Про
  8. бультер'єр Коментарі
бультер'єр, бультер'єр фото
Великобританія Великобританія Час

тисяча вісімсот шістьдесят дві

характеристики Зростання

мініатюрний - до 35,5 см, стандартний - не лімітований

Класифікація МКФ Група

3. Тер'єри

секція

3. Буль-тип

номер

11

Бультер'єр на Вікісховища

Бультер'єр (англ. Bull Terrier, від bull - бик і terrier - тер'єр) - порода собак, що відноситься до сімейства тер'єрів.

зміст

  • 1 Історія породи
  • 2 Характеристика породи
  • 3 Стандарт породи МКФ
    • 3.1 Мініатюрний бультер'єр
  • 4 Зміст і догляд
  • 5 Див. Також
  • 6 Примітки
  • 7 Література

Історія породи

У 50-х роках XIX століття Джеймс Хинкс з Бірмінгема в Англії почав виводити нову породу - білого бультер'єра. Порода була отримана в результаті багаторічного племінного експерименту, в якому крім англійського бульдога і білого англійської тер'єра, взяв участь далматин. Вперше білого бультер'єра Джеймс Хинкс показав на виставці собак в 1862 році. Зовнішні дані білого бультер'єра в порівнянні зі старим буль-енд-тер'єром, були покращені, бульдожіна була виправлена, собака стала довшою в корпусі, голова прийняла подовжену, овальну форму, зникли рихлість губ і підвіси на шиї. З різних порід собак бультер'єр увібрав в себе найкращі їхні риси - активність, витривалість, мускулистість і при цьому інтелігентність. Природно, єдність цих якостей зробило білого бультер'єра значно привабливішим. У викладачів і студентів Оксфорда вважалося ознакою хорошого тону тримати білого бультер'єра.

Бультер'єр отримав визнання Англійського клубу собаківництва в останній чверті XIX століття, а на початку XX століття в розведення допустили кольорових бультерьеров.

характеристика породи

Загальний вигляд. Бультер'єр міцно і гармонійно складний, мускулистий, рухливий, з рішучим і розумним виразом очей. У собаки весела вдача, її можна привчити до дисципліни. Потрібно сувора, наполеглива, але спокійна дресирування.

Стандарт породи має на увазі під собою прекрасну форму тварини, воно повинно мати щільне і кремезне статура, не допускає ніяких перегинів. У бультер'єрів рідко зустрічаються явні анатомічні відхилення, якщо не брати до уваги глухоти, яка останнім часом зустрічається досить рідко, так як більшість розплідників в світі проводять тест своїх виробників на генетичні захворювання. Цей порок може вважатися дискваліфікує ознакою, що робить тварина не придатним до племінного розведення, щоб не закріпити цей порок в нащадках.

Стандарт породи МКФ

Бультер'єр - собака, що має мускулисте і міцна статура, гнучка в русі і досить легка в бігу.

Голова довга, сильна, низько посаджена, але не має грубого виду, побачивши в анфас голова повинна мати форму яйця, без усіляких вигинів. Верхня частина практично плоска, від верхівки до мочки носа голова виглядає як полога нужа, ніздрі відкриті і яскраво виражені. Нижня щелепа дуже сильна. Зуби повинні бути білими, міцними і здоровими, мати правильний ножиці-образний прикус, будь-яке відхилення від якого є недоліком або пороком.

Очі вузькі і косо посаджені, глибокі, розташовані всередині черепа, мають форму трикутника, по стандарту повинні бути темно-коричневими, світле забарвлення очей є дискваліфікує ознакою. відстань від носа до ока має бути більше, ніж від ока до середини верхньої частини голови.

Вуха маленькі і тонкі, щільно посаджені один до одного, тварина несе їх прямо, вони повинні стояти вертикально і не спускатися на полухрящах.

Кінцівки повинні бути міцними, м'язистими, лопатки плоскими і прилеглими до грудної клітки. Передні ноги мають круглі і міцні кістки, надаючи тварині стійке положення. Ноги паралельні, мають середню довжину, лікті щільно прилягають. Задні ноги також паралельні, міцні і м'язисті. Коліно дуже гнучке, середня частина задніх кінцівок коротка і сильна. Лапи круглі з компактними і добре рухливими пальцями.

Торс бультер'єра має округлу форму, груди глибока, ребра виступають, грудина знаходиться ближче до землі, ніж живіт. Спина міцна і коротка. Якщо дивитися на тварину спереду, грудна клітка повинна виглядати досить широкою, з явно виділяються м'язами.

Забарвлення біле і кольоровий. Якщо собака білого кольору - то він повинен бути чисто білим, допустимі кольорові плями на голові, пігмент шкіри може бути кольоровим, але не виділятися і не кидатися в очі. У кольорових собак колір повинен бути переважаючим.

Хвіст у бультер'єра короткий, низько поставлений, звужується до кінця.

Вага тварини не обмежується стандартами, однак собака не повинна виглядати сухорлявий і з недоліком ваги, а також мати занадто велику вагу (товста).

мініатюрний бультер'єр

МКФ виділяє різновид породи «мініатюрний бультер'єр». Його зріст не повинен перевищувати 35,5 см.

Зміст і догляд

Добре пристосовується до життя в приміщенні, не любить залишатися один. Потрібен високий рівень фізичного навантаження. Мінімальний догляд за шерстю. Навіть якщо на вулиці бруд і сльота, шерсть бультер'єра потребує після прогулянки лише в легкій чищенні вологою губкою або негрубой щіткою. Якраз коротка шерсть зробила цю породу улюбленої для кімнатного змісту. Важливо стежити, щоб шерсть завжди була чистою і блискучою, матова і тьмяна шерсть говорить про те, що тварина нездорово.

Агресивні бультер'єри нетипові для стандарту породи, а й полохливі і боязкі тварини підлягають бракування. Тварина потрібно виховувати так, щоб воно мало достатньо врівноважений характер, в якому немає місця для божевільної злості і надмірної лякливості.

Див. також

  • Буль-енд-тер'єр

Примітки

  1. Стандарт МКФ № 359 від 23.12.2011

література

  • Безобразов С. В. Буль-тер'єр // Енциклопедичний словник Брокгауза і Ефрона: в 86 т. (82 т. І 4 доп.). - СПб., 1890-1907.
  • А. Фалкон Бультерьер // Мій друг собака: Журнал. - М .: ТОВ «Видавництво Енімал Прес», 2012. - № 7. - С. 24.
  • Ернест С. Томпсон // Снап: Історія одного бультер'єра

бультер'єр, бультер'єр вікіпедія, бультер'єр все про породу, бультер'єр купити, бультер'єр малюнок, бультер'єр з хазяїн, бультер'єр фото, бультер'єр характер, бультер'єр ціна, бультер'єр цуценята

Бультер'єр Інформацію Про


бультер'єр Коментарі


бультер'єр
бультер'єр
Бультер'єр Ви переглядаєте суб'єкт

Бультер'єр що, бультер'єр хто, бультер'єр опис

There are excerpts from wikipedia on this article and video

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация