Урок всім слов'янам: бомбардування Югославії

Цей урок слов'яни не мають право забувати! 24 березня виповнюється 16 років з дня початку бомбардувань НАТО на території Сербії і Чорногорії, які входили до складу Союзної Республіки Югославії. Операція "Союзна сила", здійснена без санкції Ради Безпеки ООН, тривала 78 днів.

Американська адміністрація планувала повітряні удари НАТО по Югославії ще в 1997 році
Про це заявляв в Гаазі віце-президент Академії геополітичних проблем генерал Леонід Івашов, виступаючи в якості свідка захисту на що проходить в Міжнародному трибуналі для колишньої Югославії (МТКЮ) процесі проти Слободана Мілошевича.

У зв'язку з цим екс-президент СРЮ висловив в залі суду думку, що "рішення про агресію проти Югославії було прийнято заздалегідь". За словами Мілошевича, провал в 1999 році мирної конференції в Рамбуйє і розстріл мирних жителів в косовській селі Рачак з'явилися лише приводом для натовських бомбардувань Югославії.

1999. Як повідомила американська газета "International Herald Tribune", під час бомбардувань Югославії керівники Заходу чітко продемонстрували свій неприкритий цинізм.

Планувальники НАТО представили Клінтону, Блеру і Шираку документ, в якому намічалася бомбування бєлградською штаб-квартири Сербської Соціалістичної Партії.

У ньому заздалегідь намічалося вбити 50-100 партійно-урядових діячів країни і близько 250 цивільних осіб. План був тут же затверджений. Міністри закордонних справ США, Великобританії, Франції, Німеччини та Італії регулярно обговорювали між собою плани військових дій.

Під час однієї телефонної розмови між Олбрайт і її "зеленим" колегою з ФРН Йошкою Фішером останній несподівано видав несамовитий крик. Стурбована Олбрайт запитала, що трапилося. Фішер відповів, що одночасно з розмовою він дивиться футбольний матч по телевізору, і зараз забили гол.

Формальним приводом агресії, в якій під проводом США взяли участь ще 18 держав-членів НАТО, був провал переговорів з косовської проблеми в Рамбуйє (Франція) і відмова Сербії від підписання "мирного плану", одним з пунктів якого було розміщення в Косово іноземних військ, тобто де-факто військова окупація краю. Останній відсутній козир США і їх союзникам дав сфальсифікований за допомогою західних спецслужб "інцидент" в косовському селі Рачак, де нібито було виявлено місце масового поховання розстріляних сербськими військами представників мирного албанського населення.

Переважна більшість похованих були бойовиками "Визвольної армії Косово", загиблими в різних районах краю в зіткненнях з югославськими силами правопорядку і потім вивезених в район Рачак. Більш того, матеріали фінів, передані в Міжнародний кримінальний трибунал у справах колишньої Югославії, незабаром були оголошені "зниклими".

Збіднений уран застосовувався американцями в Югославії

Це високотоксичну речовину, як відомо, активно застосовується в США при будівництві снарядів: і від сміття позбавляються, і по ворогах наносять подвійного удару: люди в районі бомбардувань із застосуванням такої зброї більше жити не можуть, тому що в більшості випадків народжуються діти-виродки (67%), відбувається тотальне вимирання від лейкемії і раку, а розпад цієї речовини закінчиться через багато мільярдів років.

]]>

В ході цієї агресії США і НАТО, що тривала з 24 березня по 10 червня 1999 року проти СРЮ було здійснено 35 000 бойових авіавилетов, в яких було задіяно тисячі літаків і вертольотів; випущено понад 10000 крилатих ракет, скинуто 79000 тонн вибухівки (в тому числі 156 контейнерів з 37440 касетними бомбами, забороненими міжнародним правом).

Заборонені кластерні бомби, які НАТО успішно застосовувало в Югославії:

Заборонені кластерні бомби, які НАТО успішно застосовувало в Югославії:

Після варварських нападів НАТО на об'єкти хімічної і нафто-хімічної промисловості, мільйони громадян були піддані отруєнню газами

Вода, грунт і ліси також постраждали. Все це може мати тривалі наслідки для здоров'я всього населення і навколишнього середовища не тільки в Югославії, але і у всьому регіоні.

Тривалі бомбардування цивільних цілей в СР Югославії показали справжню природу агресорів, вони не зупинилися навіть перед бомбардуванням біженців і гуманітарних конвоїв.

Вантажівки з грецької гуманітарною допомогою були чітко позначені, про їх пересуванні було відомо, тому цей акт не може бути "помилкою", це тільки нове спланований злочин проти цивільного населення в СР Югославії.

Пропонуємо вашій увазі документальний фільм телеканалу Russia Today, "Чому?" (Зашто?), Який присвячений бомбардуванням Югославії 1999 року.

Пропонуємо вашій увазі документальний фільм телеканалу Russia Today, "Чому?
Зашто?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация