В Україні набувають поширення конфесійні літні молодіжні табори

Церкви і релігійні організації України проводять широку кампанію по залученню віруючої молоді до літніх таборів для проведення спільного дозвілля і молитви, повідомляє   Релігія в Україні   з посиланням на сайти організаторів таборів Церкви і релігійні організації України проводять широку кампанію по залученню віруючої молоді до літніх таборів для проведення спільного дозвілля і молитви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайти організаторів таборів.

Судячи з розміщеним в інтернеті оголошеннях, найбільша кількість літніх молодіжних таборів доводиться на протестантські конфесії, а також УПЦ (МП). Місце проведення молодіжного дозвілля зазвичай передбачає мальовниче місце, водойма, культурно-розважальну програму.


Так, православні дитячі табори Полтавщини "Псьол" і "Орлятко" організували до кінця літа прийом дітей на відпочинок в п'ять змін по два тижні кожна. Організація життя православного табору будується відповідно до церковного укладом: спільні ранкова і вечірні молитви, дотримання постів, читання житій святих під час трапези і т.д. Протягом зміни проводяться спортивні ігри та змагання, творчі конкурси та концерти, вікторини, духовні бесіди, інтерактивні ігри, заняття в різноманітних гуртках. У кожному таборі постійно знаходиться священик - духівник, якому допомагають вихователі - професійні педагоги, і вожаті - студенти Місіонерської Духовної семінарії УПЦ (місто Комсомольськ Полтавської області).
Так, православні дитячі табори Полтавщини Псьол і Орлятко організували до кінця літа прийом дітей на відпочинок в п'ять змін по два тижні кожна VI Міжнародний молодіжний патріотичний табір "Донузлав - 2012", який організовується щорічно влітку в районі смт. Новоозерне (м.Євпаторія) за ініціативою Російської громади Криму і Всекримського руху "Русское Единство" під егідою Всеукраїнського та Кримського координаційних рад організацій російських співвітчизників, за підтримки МЗС Росії, Держкомітету у справах молоді Республіки Білорусь, хоча і не конфесійний, проте традиційно збирає учасників переважно російсько-православної ідентифікації, що стоять на платформі "Русского мира".
В рамках роботи цього табору влаштовується курс лекцій з історії, суспільствознавства, політології, соціології, філософії, літературі, журналістиці, організовані спортивні, художні та громадські заходи. Учасники табору, як повідомляється, зустрічаються з видними кримськими, українськими та російськими суспільно-політичними діячами, представниками православного духовенства, засобів масової інформації.


З 18 по 25 червня охочі відпочити в сімейному таборі Адвентистів сьомого дня розташувалися на затишній базі відпочинку «Пілігрим» біля м Генічеська Херсонської області. Щогодини перебування 175 відпочиваючих в таборі був розписаний таким чином, щоб "прийняття духовної їжі поєднувалося з фізичної, і її отримували в достатку як дорослі, так і діти". День починався з молитви подяки, зарядки і ранкових читань зі Священного Писання, проходив в іграх, семінарах та лекціях, а закінчувався вечірнім богослужінням.


З 1 по 7 липня в Стрийській єпархії УГКЦ пройшов літній християнський табір «Тверезість душі - ознака святості». Діти з різних куточків єпархії приїхали, щоб не тільки відпочити, а й духовно подорослішати. Табір проходив в будинку-музеї Патріарха Йосипа Сліпого. Одним з напрямків роботи було розкриття перед дітьми чесноти тверезості через християнські цінності, такі як: любов, доброта, чесність і повагу. Учасники мали можливість відвідувати заняття, які проходили кожні день дня під девізом «Майбутнє починається сьогодні» під керівництвом Світлани Баули, яка співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Міжнародний шкільний проект». Протягом цих днів, крім занять, діти слухали духовного наставника о. Тараса Сидора, який висвітлював теми євангелізації та допомагав слухачам впорядкувати внутрішній духовний світ і знайти душевний спокій.
З 1 по 7 липня в Стрийській єпархії УГКЦ пройшов літній християнський табір «Тверезість душі - ознака святості» Нещодавно завершилася зміна дівчаток в таборі «Ісроель-2012», організованому Дніпропетровської єврейської громадою в кримському курортному селищі Коктебель на березі Чорного моря. Табір тривав два тижні, і кожен день був до межі насичений подіями - іграми, конкурсами, заняттями, вікторинами, екскурсіями і багатьма іншими заходами, підготовленими для більш ніж 90 дівчаток міцним і дружним колективом з 20 канцлерів. Старша вожата табору «Ісроель-2012» Хая-Мушка Камінецький розповіла: «Ми придумали тему для всього табору - кожен загін, а їх у нас було сім, представляв певну країну і історичну особистість, її символізує. Кожен загін готував спеціальне заняття - презентацію. І кожна з них була цікавою і оригінальною. Коли кожен загін представив свою країну і свого героя, ми зрозуміли, наскільки дітям сподобалася ця гра ». Крім того всі учасниці табору одностайно просили висловити особливу подяку за смачне кошерне харчування. Особливо їм запам'яталися незвичайний татарський хліб і плов, приготовані під пильним оком досвідченого машгіаха.
Зараз в місті Судак, Крим, проходить творча зміна християнського табору «Республіка мрії 2012», який розпочався 19 червня і триватиме до 1 серпня. «Вже зараз можна сказати, що експеримент організаторів з подібним форматом проведення можна вважати успішним! Адже хлопці вчаться, практикують і намагаються розвинути свої таланти, якими нагородив їх Господь згори », - наголошується в прес-релізі Ліги врятованої молоді (ЛСМ) - організації, яка об'єднує молодь переважно протестантських деномінацій. Кульмінаційною точкою зміни будуть два заходи: вечір хвали і поклоніння за участю молодіжної групи прославлення церкви «Місто Світла» з новою програмою SKY, а також мюзикл, до якого всі учасники табору готуються протягом всієї зміни.

Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация