Володимир Коренєв: "Дружина покликала мою прихильницю жити з нами"

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

11 червня 2010, 7:40 Переглядів:

Актор. Вважає справжнім мистецтвом не кіно, а театр.

- Володимире Борисовичу, сценарій майбутнього свята готовий?

- Для мене день народження - самий звичайний день, і мені не потрібні сценарії. Напевно, будуть якісь заходи в театрі (Московський академічний театр імені Станіславського. - Авт.), Де я працюю майже 50 років. Але, головне - зберемося вдома, дружина і дочка приготують кулінарні сюрпризи, ввечері влаштуємо сімейне застілля, будуть близькі друзі.

- Ви народилися в Севастополі, потім жили в Ізмаїлі, що пам'ятаєте про дитинство?

- Це були воєнні роки - батько на фронті, ми з мамою в евакуації. Коли повернулися, то виявили будинок з величезною лійкою. У нього влучила бомба, ми бігали в ці руїни грати. А про Ізмаїлі у мене більш чіткі спогади. Папу перевели туди служити в Дунайську флотилію, там я вчився до 4-го класу, потім ми поїхали до Таллінна. Знаєте, ось того, що було в Ізмаїлі, дуже не вистачає в Москві - тихі вулички, вимощені бруківкою, і ми, босі, бігали по ним, збиваючи пил. А в кожному дворі дозрівали вишні, черешні. Ізмаїл - це місто з казки, під ним величезна кількість підземних ходів - чудові декорації для дітвори, немає місця краще для ігор. На жаль, більше в цьому місті я ніколи не був. Часто бував у Одесі, кілька разів планував заїхати в Ізмаїл, але постійно щось заважало. А в Севастополь я приїхав вперше після того, як ми покинули його, на зйомки "Людини-амфібії". Ми жили поруч з містом дитинства - в Бухті Ласпі.

- У цій стрічці вам довелося багато часу проводити під водою. Напевно, крім стандартних проб довелося витримати і "іспит" в басейні?

- Ні. В цей фільм я потрапив ще будучи студентом. Була черга бажаючих спробувати себе, а серед тих, хто не пройшов - дуже імениті актори. Але називати їх імена не буду, це неетично. Я зіграв лише дві сцени без води, на цьому спроби закінчилися. Відповідь прийшла буквально на наступний день, мені подзвонили: "Ви затверджені". Усе. Потім нас з Анастасією Вертинською вчили плавати під водою. У Ленінграді знімали сцени в павільйонах, ми вимотувалися, втомлювалися дуже сильно, але ввечері були обов'язкові заняття в басейні. Нас вчили кращі майстри. Заняття могло тривати всю ніч.

- Анастасія Вертинська скаржилася на важкі навантаження?

- Вона вже до цього знялася в "Червоні вітрила" і дуже добре уявляла, що зйомки - це не розвага. При цьому Настя вчилася в 9-му класі. Пам'ятаю, між зйомками в Баку вона гортала зошити, книги, а у вільний час бігала в місцеву школу здавати іспити. Хоча навантаження були колосальні. Багато було небезпечних моментів. Якось на глибині у мене скінчився повітря в аквалангу і мій страховик помітив, що я задихаюся, віддав свій. Так я врятувався, але він мало не загинув. А я знову мало не помер при зйомці сцени, де Іхтіандр стрибає в воду за перлами. Тоді на мені була ланцюг в 60 метрів. Так вийшло, що людина, який мав її тримати, випадково відпустив. Це побачив оператор, вчасно схопив ланцюг. Якби не він, мене б потягло на дно за секунду.

- Після прем'єри вас чекав успіх, фільм був лідером прокату ...

- Думаю, що подібне може бути тільки раз в житті артиста, у мене це сталося на початку творчого шляху. І я радий, що зміг зіграти таку запам'ятовується роль. У кого-то є сто фільмів - і жодного успіху. До того ж я не кіноактор, а театральний. Для мене мої роботи в театрі завжди пріоритетною. До речі, той рік - 1961 - для мене був знаковим: я не тільки зіграв Ихтиандра, але і одружився на коханій жінці - Алевтина Константинової.

- Дружина ревнувала вас до численних прихильницям?

- Ні, навіть покликала одну з них до нас в будинок няньчити дочку. Справа була так: дівчина з кісками постійно чергувала біля під'їзду. Я питаю: "Ти чого тут стоїш?". А вона: "Я приїхала з Караганди, влаштувалася в радгосп працювати, ходжу на ваші вистави, дуже подобається, як ви граєте". Я запросив її додому попити чаю, а тут дружина (вона повинна був народити скоро) говорить: "А чого ти будеш там жити, давай до нас. Допомагатимеш, дитини няньчити". І Варя п'ять років з нами жила, їздила на гастролі ... До сих пір спілкуємося. Вона стала членом нашої сім'ї.

"ИЗВИНИ, ЩО НЕ ГОЛИЙ"

На зйомках "Людини-амфібії" Іхтіандр пройшов вогонь і воду, після - настала черга випробувань "мідними трубами": "Дівчата чергували біля чорного входу в театр, потім стали приходити додому. І ось уявіть: шість поверхів вони розписали помадою, все було червоним - визнання в любові. Нашій сім'ї одного разу навіть довелося зробити за свій рахунок капремонт в під'їзді, а дрібним переробкам - і рахунку немає. Були й зовсім страшенні хуліганки, коли вони розуміли, що нічого не буде, то підпалювали газети в під'їзді. Дуже багато листів приходило, більше 10 000 за два го да. У нас була коробка від холодильника, ми її залишили на сходовому майданчику, і я складав ці листи туди. Коли ящик наповнився, покликав дітвору, щоб вони здали на макулатуру. Прийшли забирати, а я дивлюся - нагорі лист, явно зроблене своїми руками , в рожевих сердечках. я ніколи їх не читав, але щось мене смикнуло подивитися: "Володимир Борисович, я знаю, ви листа не читаєте, тим більше не відповідаєте. Але мої листи ви прочитаєте. Їх будете десять, я сфотографувалася голою і розрізала картку на десять частин, в кожному листі шматочок ". Так воно і сталося. У відповідь я відправив їй своє фото з автографом і написав:" Нікому не відповідаю, але тобі пишу, підкорила мене винахідливістю. Відправляю картку. Вибач, що не голий ... "


Перша роль. Зробила студента Коренєва секс-символом 1960-х

ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ І ТВОРЧОСТІ ВОЛОДИМИРА Коренєва.

1. Про ШКОЛІ. "Після того, як мого батька перевели з Ізмаїла в Таллінн, я потрапив в нову школу, - згадує актор. - І це було випробування. Мене посадили на останню парту, я сиджу і відчуваю, що абсолютно нічого не розумію з того, що там каже викладач. Таке враження, що я в іншій країні. тобто я був абсолютно не підготовлений до навчання, а це п'ятий клас. Потім я прийшов додому і почав дуже багато читати, просто брав багато книг в бібліотеці і читав в захлеб, до 10 -го класу все перечитав. Мені це дуже в нагоді в інституті, я допомагав писати диплом Перші роботи хлопцям з театрознавчого факультету. А подружці моєї дружини написав кандидатську дисертацію! " (З інтерв'ю "Політичній журналу")

2. БАЙКА. Коли Коренев і Константинова тільки одружилися, вони тулилися в гуртожитку. Сусідом пари був знаменитий актор Георгій Бурков. Одного разу він підбив Коренєва зайнятися самогоноварінням. За рецептом зробили брагу і поставили її в тепле місце, щоб бродила. Одного разу Коренев звернув увагу, що рідина кудись зникає, на що Бурков зреагував: "Так і повинно бути, це вона випаровується". Але якось вночі Коренев зайшов на кухню і застукав одного, який сьорбав з каструлі брагу. На цьому союз самогонників закінчився. (За матеріалами http://akter.kulichki.com )

3. СЛАВА. Після зйомок "Амфібії" Коренев прокинувся знаменитим. Але багатства роль не принесла - актор згадував, що залишився ще й належним Ленінградської кіностудії: "Мені переплатили цілих 35 рублів, уявляєте? Довелося все повертати до копійки!" Насправді така вдала роль на початку кар'єри мене врятувала від злиднів, яка часто поруч з молодими акторами. Я вміло використовував популярність і завжди, із задоволенням, брав участь у виїзних концертах "(За матеріалами http://www.ug.ru ).

4. ДРУЖБА. З першим космонавтом Юрієм Гагаріним Коренєва пов'язували дружні стосунки. "Йому дуже сподобався фільм і він захотів познайомитися, ¬- каже актор. ¬- Ми дуже багато спілкувалися про кіно, про театр. Юрій Гагарін був неймовірно освіченою людиною, добре розбирався в театрі, іноді приходив до нас на репетиції, йому подобалося спостерігати за процесом створення вистави. До речі, завдяки його протекції, багато акторів отримували квартири. Якщо просив Гагарін, то нагорі не могли відмовити "(З інтерв'ю" Бульвару Гордона ")

5. Більшість трюків в знаменитому фільмі "Людина-амфібія" виконав сам актор. Але на глибині замість нього знімався чемпіон з підводного спорту Анатолій Іванов. Одного разу Коренев сильно захворів після купання у фонтані, його протягло, піднялася температура. Він був змушений пропустити кілька днів зйомок. Тоді Іванова попросили підстрахувати актора, і йому довелося бути Іхтіандром не тільки під водою, але і на суші. У кількох міських епізодах знімається саме він, а не Коренев. Іванов був дуже схожий на актора - той же колір волосся, однаковий зріст і фігура. Здалеку - не відрізнити. (За матеріалами www.octopus.ru)

НА РОБОТУ - З ДРУЖИНОЮ І ДОЧКОЮ

Ім'я: Володимир Коренєв
Народився: 20.06.1940 в Севастополі
Кар'єра: Народний артист Росії

Кінобагаж Володимира Коренєва - 22 фільми. Сьогодні він задіяний в половині вистав у театрі Станіславського, в основному це головні ролі. Тут же працює і дружина Алефтіна Константинова, і їх дочка Ірина. "Ми познайомилися, коли я був на 1-му курсі. Алла тоді вже знімалася, якраз повернулася з Одеси. Я відразу звернув увагу на красиву дівчину і почав підбивати до неї клини. Але після кількох місяців спілкування вона мені зізналася, що у неї є наречений в Краснодарі. Тоді я подивився на неї і сказав: "Невже ти зможеш без мене тепер? Я без тебе не зможу! "Щодо доньки, то я дуже радий, що Іра вибрала акторську стезю. Це дійсно її покликання. І якщо мій онук Єгор захоче бути актором, я його теж в цьому підтримаю".

З коханими жінками

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Володимир Коренєв:" Дружина покликала мою прихильницю жити з нами "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Пасюта Олександр

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Володимире Борисовичу, сценарій майбутнього свята готовий?
Ви народилися в Севастополі, потім жили в Ізмаїлі, що пам'ятаєте про дитинство?
Напевно, крім стандартних проб довелося витримати і "іспит" в басейні?
Анастасія Вертинська скаржилася на важкі навантаження?
Дружина ревнувала вас до численних прихильницям?
Я питаю: "Ти чого тут стоїш?
Але багатства роль не принесла - актор згадував, що залишився ще й належним Ленінградської кіностудії: "Мені переплатили цілих 35 рублів, уявляєте?
Тоді я подивився на неї і сказав: "Невже ти зможеш без мене тепер?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация