Значення фразеологізму "Бійтеся данайців, що дари приносять", Синоніми вираження

  1. Історія виникнення вираження "Бійтеся данайців, що дари приносять"
У російській розмовній мові, частенько можна почути вирази запозичені у інших народов.Ето стосується і словосполучення "Бійтеся данайців, що дари приносять". Цей фразеологізм означає, що не варто вірити своїм ворогам, що люди в масі своїй дуже підступні.
У цій ідіоми є кілька синонімів: "не вір, не бійся не проси", "безкоштовний сир, тільки в мишоловці".

Історія виникнення вираження "Бійтеся данайців, що дари приносять"


Ця крилата фраза зобов'язана своєю появою на світ відомому давньогрецького філософа і письменника Гомеру.Он написав безліч прекрасних творів, в двох з них "Іліаді" та "Одіссеї" розповідається про Троянській війні і пригоди героя на ім'я Одіссей.

В одній із глав, Гомер згадує про підступний прийомі "данайців", що б захопити місто Троя.До цього вони майже десять років безуспішно осаджували це багате місто, поки нарешті не з'явився Одіссей і не придумав спосіб, як захопить це місто.
Його ідея полягала в наступному, необхідно зробити величезну порожнисту кінь і посадити в неї найщасливіших і хоробрих воітелей.Затем привезти цього коня до воріт міста і оголосити про це подарунок.
Троянці були людьми простими і не відчули подвоха.Оні купилися на цю хитрість, відкрили ворота і завезли цю дерев'яну кінь внутрь.Дождавшісь ночі, досвідчені воїни покинули свій притулок, підкралися до воріт і відкрили їх.
Війська "данайців" тільки і чекали моменту увірвалися в беззахисний город.Все було скінчено.

Хто такий Гомер?

Деякі історики взагалі сумніваються в існуванні цього персонажа.

За офіційною версією це поет і письменник жив у 8 столітті до нашої ери.Нікто точно так і не зміг встановити дату народження, дату смерті і взагалі, в якому саме місті він проживав.
Якщо ми відкриємо Вікіпедію, в ній говорітся.что немає достовірних свідчень існування цього человека.Есть припущення, що "Одіссей" і "Іліада" написані абсолютно різними людьмі.Жаль, що справжній автор цих рядків "Бійтеся данайців, що дари приносять", так ніколи і не буде назван.Вообще вся історія людства схожа на міф.Ісследователі, які мають альтернативний погляд на світ, знаходять чимало свідчень того, що історичні факти і свідчення були сфальсифіковані на більш пізні століття.

Кому це вигідно?
Сучасним банкірам, лихварям, які хотіли б прибрати з пам'яті людства непривабливі факти про своє прошлом.У кого гроші, той і встановлює правила і історію.

Дарунки сучасних данайців відео

Мітки: стародавня Греція , війна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.Хто такий Гомер?
Кому це вигідно?
Навигация сайта
Новости
Реклама
Панель управления
Информация